MyFitness

Šis ir laiks, kad mums izteikti ir nepieciešams svaigs gaiss un fiziskas aktivitātes. Brīvajā laikā un arī svētkos stiprini imunitāti, piedaloties MyFitness Ekspedīcijās.

Piedāvājam Tev iziet jaunāko decembra ekspedīciju “Vecrīga” un/vai visas šī gada jau notikušās ekspedīcijas.

Ekspedīcijas Tu saņemsi 24h pēc reģistrēšanās, un varēsi iziet sev ērtā laikā*.

*Ja vēlēsies, piedalīties arī balvu konkursā, tad iesakām ekspedīciju(-as)  iziet līdz 11.janvārim. Komandas, kuras fiksēs, cik ilgā laikā izgāja ekspedīciju un iesūtīs 3-5 savas favorīta bildes, janvāra vidū piedalīsies dažādu balvu izlozē.

 

Ekspedīcijas ietvaros, vadoties pēc kartē atzīmētiem punktiem,  jāatrod 30 kontrolpunkti.

Mērķis nav maksimāli ātri atrast meklējamos objektus, vai pārspēt citus. Ekspedīcijas galvenā ideja ir aizvadīt laiku aktīvi un interesanti ārpus telpām.


MyFitness Ekspedīcijas 2020

KAD: periodā no 24.decembra līdz  11.janvāra vakaram.

KUR: 

  • Rīgas Centrālā daļa;
  • Sarkandaugava;
  • Mārupe;
  • Ķīpsala;
  • Vecrīga.

ŅEM VĒRĀ:

  • Ekspedīciju var veikt pārvietojoties kājām, ar velosipēdu, ar skrituļslidām vai citu pārvietošanās līdzekli pēc izvēles;
  • Apģērbs – atbilstošs laikapstākļiem, jo meklējamie objekti atrodas dažu kilometru rādiusā, ap iepriekšs norādītajām Rīgas daļām. Iesakām nodrošināties arī ar atstarotājiem un gaismas lukturīti;
  • Komandā 2 personas (personas no vienas mājsaimniecības);
  • Uz komandu jābūt vismaz vienam telefonam.

📸 No dalībniekiem iesūtītos foto materiālus, ievērojot GDPR, mums ir pienākums paziņot, ka materiāls var tikt izmantots reklāmas nolūkos MyFitness sociālajos tīklos un mājas lapā. Apmeklējot pasākumu, Tu piekrīti Tavu iesūtīto foto un video materiālu publiskai izvietošanai reklāmas nolūkos. Ja nevēlies, lai Tavu iesūtītos foto/video materiālus publicē, lūdzu, paziņo par to mums uz events@myfitness.lv, kā arī, ja pēc pasākuma vēlies, lai kāda no publicētajām bildēm tiktu izņemta, lūdzu, sazinies ar mums.

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

MyFitness