MyFitness

WOD

ADVANCED

AMRAP 15min

3-6-9-12-15-18-21..(+3 atkārtojumi katrā nākošajā raundā)

  • Cal of Assault Bike
  • Front Squat
  • Toes to bar

Vīriešiem 50 kg svaru stienis.

Sievietēm 35 kg svaru stienis.

INTERMEDIATE

AMRAP 15min

3-6-9-12-15-18-21..(+3 atkārtojumi katrā nākošajā raundā)

  • Cal of Assault Bike
  • Double Dumbbell Front Squat
  • Knee raises

Vīriešiem 15 kg katra hantele.

Sievietēm 10 kg katra hantele.

WOD gaita

ADVANCED

Sākuma pozīcija – sportists stāvus ar muguru pret Assault Bike aiz starta līnijas. Atskanot starta signālam, sportists izpilda 3 kcal uz Assault bike, 3 Barebell Front Squats un 3 Toes to Bar. Katrā nākošajā raundā katram uzdevumam tiek pievienoti 3 atkārtojumi, t.i. otrajā raundā katram uzdevumam 6 atkārtojumi, trešajā raundā katram uzdevumam 9 atkārtojumi utt. WOD rezultāts ir 15 minūšu laikā veiktais uzdevumu atkārtojumu kopskaits.

INTERMEDIATE

Sākuma pozīcija – sportists stāvus ar muguru pret Assault Bike aiz starta līnijas. Atskanot starta signālam, sportists izpilda 3 kcal uz Assault bike, 3 Double Dumbbell Front Squats un 3 Knee Raises. Katrā nākošajā raundā katram uzdevumam tiek pievienoti 3 atkārtojumi, t.i. otrajā raundā katram uzdevumam 6 atkārtojumi, trešajā raundā katram uzdevumam 9 atkārtojumi utt. WOD rezultāts ir 15 minūšu laikā veiktais uzdevumu atkārtojumu kopskaits.

REZULTĀTI

WOD rezultāts ir 15 minūšu laikā veiktais atkārtojumu skaits visiem uzdevumiem.

Neizšķirta rezultāta gadījumā sportists, kurš 12 atkārtojumu raundu būs veicis ātrāk, būs uzvarētājs.

UZDEVUMU STANDARTI (ADVANCED)

ASSAULT BIKE

Assault bike monitoram jābūt atstatītam uz 0, katra raunda sākumā. Sportistam ir jāpaliek sēdus līdz uz ekrāna tiek sasniegts nepieciešamais cal rezultāts.

FRONT SQUAT

Uzdevums sākas, svaru stienim atrodoties uz grīdas. Atkārtojums sākas no augšas pozīcijas – svaru stienis uz pleciem, pilnībā iztaisnotas kājas ceļgalos un gurnos. Pietupiena apakšējā pozīcijā – gurni atrodas zem ceļgala augšējās malas. Svaru stienis uzdevuma laikā atrodas virs pleciem. Pirmajā atkārtojumā ir atļauts veikt Squat Clean, paceļot stieni no grīdas, atkārtojums tiek ieskaitīts, ja tiek izpildītas visas Front Squat prasības.

Nav atļauts izmantot pietupienu rāmi.

TOES TO BAR

Sportists sāk uzdevumu karājoties pie Pull-up stieņa taisnās rokās, katrā atkārtojumā papēžiem ir jāšķērso stieņa līnija. Atkārtojums tiek ieskaitīts brīdī, kad abas pēdas ir kontaktā ar pull-up stieni starp plaukstām. Jebkura pēdas daļa var būt kontaktā ar Pull-up stieni.

UZDEVUMU STANDARTI (INTERMEDIATE)

ASSAULT BIKE

Assault bike monitoram jābūt atstatītam uz 0, katra raunda sākumā. Sportistam ir jāpaliek sēdus līdz uz ekrāna tiek sasniegts nepieciešamais kcal rezultāts.

DOUBLE DUMBBELL FRONT SQUAT

Uzdevums sākas, hantelēm atrodoties uz grīdas. Atkārtojums sākas no augšas pozīcijas – hanteles uz pleciem pilnā satvērienā, pilnībā iztaisnotas kājas ceļgalos un gurnos. Pietupiena apakšējā pozīcijā – gurni atrodas zem ceļgala augšējās malas. Hanteles uzdevuma laikā atrodas uz pleciem, pilnā plaukstas satvērienā. Pirmajā atkārtojumā ir atļauts veikt Squat Clean, paceļot hanteles no grīdas, atkārtojums tiek ieskaitīts, ja tiek izpildītas visas Front Squat prasības. Uzdevuma laikā hantelēm nav atļauts savstarpēji saskarties, kā arī hanteles nav atļauts atstutēt pret galvu. Hanteles gals var atrasties uz sportista pleciem. Pēdējais atkārtojums tiek ieskaitīts pilnībā iztaisnojot ķermeni, pirms tiek nolaistas hanteles.

KNEE RAISES

Sportists sāk uzdevumu karājoties pie Pull-up stieņa taisnās rokās, katrā atkārtojumā papēžiem ir jāšķērso stieņa līnija. Atkārtojums tiek ieskaitīts, kad sportista ceļgali ir virs gurnu augstuma.

ASSAULT BIKE 

DOUBLE DUMBBELL FRONT SQUAT

FRONT SQUAT

KNEE RAISES

TOES TO BAR

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?