MyFitness

Līdz šim, dodoties atvaļinājumā, ierastais sporta kluba apmeklējums izpalika, bet turpmāk Tava dienas rutīna netiks ietekmēta!

Lejuplādē jauno TrainAway aplikāciju un atrodi sev tuvāko sporta klubu jebkurā valstī!

Ja neesi MyFitness biedrs, tad ar TrainAway aplikāciju jebkurš MyFitness sporta kluba apmeklējums Tev izmaksās tikai 3 EUR!

Tikai OKTOBRĪ! Lejuplādē Train Away aplikāciju un laimē iespēju doties ceļojumā uz Milānu!

APSVEICAM Annely Raun no Igaunijas, kas laimējusi ceļojumu uz Milānu

Aplikācijas TrainAway konkursa noteikumi:

Mūsu labs partneris – TrainAway organizē jaunās aplikācijas TrainAway palaišanas konkursu, kas norisināsies no 02.10.2017. līdz 31.10.2017.

Reģistrācija:

 • Konkursā var piedalīties ikviens, izņemot MyFitness Estonia un Latvija biroja darbiniekus, kuriem nav atļauts piedalīties šajā konkursā.
 • Lai piedalītos konkursā,
  • lejupielādējiet aplikāciju vai apmeklējiet tīmekļa vietni trainaway.fit un ievadiet uzaicinājuma kodu MYFTA, reģistrējoties kā lietotājs. Kodu var ievadīt reģistrējoties personīgās informācijas sadaļā „uzaicinājuma kods“.

Balvas:

 • Balvā ceļojums divām personām uz Milānu. Balvā iekļauts lidojums, naktsmājas 4* viesnīcā no ceturtdienas līdz svētdienai un ieeja vienā no TrainAway partnersporta centriem. Ceļojumā jādodas ne vēlāk kā 2017. gada decembrī. Ceļojuma maksimālā vērtība ir 1000 eiro.

 

Konkursa uzvarētājs:

 • Ceļojums uz Milānu
  • TrainAway izlozē MyFitness biedru vai jebkuru citu personu, kura lejupielādējusi un izveidojusi aplikāciju, izmantojot reģistrācijas kodu MYFTA.
  • Balvas ieguvējs tiks paziņots 06.11.2017. MyFitness sociālo mediju vietnēs, un laimētājs saņems paziņojumu pa e-pastu.
  • TrainAway veiks visas ar ceļojumu saistītās rezervācijas.

 

 • Pieņemot balvu, laimētājs atļauj izmantot savu vārdu medijos, reklāmā, PR kampaņās un citos pasākumos bez papildu atlīdzības vai attiecīga līguma parakstīšanas.
 • Organizētājam ir vienpusējas tiesības atcelt kampaņu un pārtraukt balvu izsniegšanu noteikumu pārkāpuma vai nepārvaramas varas apstākļu gadījumā, nekavējoties par to informējot kampaņas dalībniekus ar tīmekļa vietnes un sociālo mediju starpniecību.
 • Visas pretenzijas attiecībā uz konkursa organizāciju un/vai norisi iesniedzamas rakstveidā līdz 31.01.2018., sūtot e-pastu uz trainaway@myfitness.ee ar tagu „MyFTA“. Pretenzijā jānorāda iesniedzēja vārds, uzvārds un pretenzijas apraksts. Kampaņas organizators izskatīs pretenziju 5 darba dienu laikā no tās saņemšanas brīža un informēs pretenzijas iesniedzēju par pieņemto lēmumu rakstveidā uz pretenzijā norādīto adresi.

 

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

MyFitness