MyFitness

Atklāsim noslēpumu, cik daudz kilometru viena mēneša laikā kopā spēj sakrāt MyFitness sporta kluba biedri.

Tev patīk skriet, braukt ar velosipēdu, skrituļot, nūjot vai peldēt? Veic savu iemīļotāko sporta veidu MyFitness klubos vai ārpus tā, un pēc veiktās distances savā Instagram profilā dalies ar sekojošu informāciju:

  • Publicē bildi, kur atspoguļots Tevis izvēlētais sporta veids;
  • Komentārā ievieto mēroto distances garumu, klāt pievienojot tēmturi #MyFitnesskmLV un piedalies galvenās balvas, Polar M200 pulsometra, izlozē!

Kampaņas noteikumi:

  • Kampaņā aicināts piedalīties ikviens aktīva dzīvesveida piekritējs. Lai reģistrētu savu distanci, treniņa/ aktivitātes beigās savā Instagram profilā nopublicē bildi no tā brīža veiktās aktivitātes. Komentārā atzīmē veikto distances garumu, kā arī pievieno tēmturi #MyFitnesskmLV
  • Ierakstam Instagram jābūt publiskam līdz kampaņas beigām: 12.11.2018 (ieskaitot).
  • Trīs oriģinālākās bildes iegūs pārsteiguma balvas. Visi kampaņas dalībnieki piedalīsies galvenās balvas, Polar M200 pulsometrs, izlozē.
  • Galvenās balvas izlozē piedalās piecas bildes no Tava profila, taču kopējos kilometrus krāsim no visām Tavām veiktajām aktivitātēm.

Sportosim un apceļosim pasauli kopā!

Kampaņas periods: 12.10.2018 – 12.11.2018

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?