MyFitness

 • Bored of Borders

  Bored of Borders ir stāsts par ceļu un piedzīvojumiem. Esam entuziastu apvienība, kura pēdējo 3 gadu laikā veikusi virkni aizraujošu piedzīvojumu. 6200 km ar apvidus skrituļslidām pāri Eiropai. 2840 km, -25 grādos ar divriteni uz Soču Olimpiskajām spēlēm. 350 km ar slēpēm uz Polārā loka Somijas ziemeļos un līdz šim lielākais 142. dienu, 8300 km ar airu laivu pāri Atlantijas okeānam no Namībijas uz Brazīliju.

  Tagad ar My Fitness gādību gatavojamies 2018. gada divriteņu braucienam pāri Dienvidamerikai (ap 4500 km) un airējienam pāri Klusajam okeānam (ap 20000 km).

  Bored of Borders

 • Velo Cycling Club

  Velo+ Cycling Club – ir nekomerciāla riteņbraukšanas amatieru komanda

  Tajā apvienojušies cilvēki, kam patīk riteņbraukšana, kā arī veselīgs un aktīvs dzīvesveids. Mēs ne tikai piedalāmies velomaratonos, bet arī organizējam komandas treniņus ar riteņiem uz Latvijas ceļiem Ziemas laika mēs pilnvērtīgi gatavojamies vasaras sezonai MyFitness klubos, kur komanda apmeklē VFS un velo treniņus, kā arī nodarbojas ar peldēšanu un skriešanu. Sastādīt treniņu programmu mums arī palīdz treneri no MyFitness.

  Mūsu devīze – Dari visu savam gandarījumam!

  Ikviens, kas grib iepazināties ar riteņbraukšanu un satikt jaunus draugus – var pievienoties mūsu draudzīgajai komandai absolūti bezmaksas – ir nepieciešama tikai jūsu vēlme!

  Velo+ Cycling Club

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?