MyFitness

Aicinām uz “Organic yoga” meistarklasi ar šīs jogas virziena izveidotāju, psihokinezioloģijas ekspertu Tomasu Berghofu (Vācija).

MyFitness Matīss  sporta klubā 27.03. plkst. 18:00

 

Veselības traucējumu un slimību attīstība bieži ir saistīta ar neatrisinātām negatīvām emocionālām pieredzēm, kuras cilvēks ir sevī uzkrājis. Katram orgānam, papildus tā normālajām funkcijām, piemīt spēja saglabāt un pārstrādāt emociju enerģiju.

Rezultātā, ārējām norisēm ir ietekme uz iekšējiem procesiem. Ja ķermenis ir saspringts iekšēji, šis saspringums var izpausties mūsu kustībās vai stājā.

Organic yoga izmanto šo fenomenu, lai atveseļotu ķermeņa ārējo disbalansu radītās sāpes un mentālo spriedzi. Caur trīsdimensionālu kustību izmantošanu ķermenis var atbrīvot orgānu un struktūru zonas no sasprindzinājumiem, atrodot ceļu atpakaļ pie tā dabiskās formas un intuīcijas. “Organic” raksturo stāvokli, kad ķermenis ir vienots veselums – tā autentisko stāvokli.

MyFitness biedriem bez maksas.

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?