MyFitness

Oktobra mēnesī vairosim enerģiju kopā ar jau labi zināmiem sporta uztura produktiem – Barebells proteīna batoniņiem un Nocco enerģijas dzērieniem. Kuru produktu un tā garšu izvēlies savos treniņos?

Barebells proteīna batoniņi
Pieejamās garšas:

  • Karameles un Indijas riekstu proteīna batoniņš;
  • Cepumu un krēma proteīna batoniņš;
  • Kokosriekstu un šokolādes proteīna batoniņš;
  • Sāļo zemesriekstu proteīna batoniņš.

Barebells batoniņi ir bagāti ar olbaltumvielām un ir bez pievienotā cukura. Proteīna batoniņiem nav rūgtenās proteīna pēcgaršas, tādēļ tie ir unikāli savas garšas dēļ. Viens batoniņš satur 20 gramus olbaltumvielu, kas nepieciešamas pēc treniņa.

Ieteicamā lietošana: Pēc treniņa  Visas dienas laikā kā veselīga uzkoda.


NOCCO enerģijas dzēriens
Pieejamās garšas:

  • Citrusaugļi;
  • Plūškoka ekstrakts;
  • Bumbieru;
  • Tropisko augļu.

NOCCO sortimentā visas zilās bundžas satur augstu kofeīna daudzumu (55g uz 100ml). Zaļās bundžas – bez kofeīna.

NOCCO ir aminoskābju dzērieni BCAA jeb sazaroto ķēžu aminoskābes, kuras cilvēka ķermenis nekavējoties izmanto olbaltumvielu sintēzei, kā arī nodrošina muskuļu audu saglabāšanu un atjaunošanu. BCAA apgādā organismu ar nepieciešamo enerģiju un baro muskuļus. Atšķirībā no citām aminoskābēm, tieši BCAA (leicīns, izoleicīns un valīns) organismā netiek sintezēts –tās ir jāuzņem ar uzturu. Nocco sniedz iespēju uzņemt nepieciešamās aminoskābes bez lieka ogļhidrātu (tostarp cukura) patēriņa, kas nav iespējams lietojot parastos proteīna dzērienus.

Ieteicamā lietošana: lietot fiziskas slodzes laikā vai pirms tās kā produktu, kas dod enerģiju. Pēc treniņa tas palīdzēs atjaunot muskuļus! Lietot uzturā mēreni, kā daļu no pilnvērtīga un sabalansēta uztura.

Oktobra mēneša sporta uztura piedāvājums pieejams ikvienā MyFitness sporta klubā!

Sporta uztura piedāvājums spēkā līdz 31.10.2018

Uz tikšanos treniņos!


Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?