MyFitness

Mēneša laikā apmeklē vismaz 20 Nike treniņus 5 dažādos MyFitness klubos un iegūsti biļeti uz Nike Training Day 16.martā.

No 18.februāra līdz 14. martam nodarbību sarakstā 50 (!!!) Nike izaicinājuma treniņi, kurus vadīs Nike treneri  – Ance Olte, Evita Tomanoviča, Daiga Otomere-Freiberga, Anna Vasiļjeva, Sandija Freimane, Aleksejs Ērglis un Kristaps Ence.

Izaicinājuma mērķis – papildus motivācija regulāri sportot! Visi izaicinājuma dalībnieki, kas apmeklēs 20 treniņus, saņems ielūgumus uz Nike Training Day 16. martā un iespēju piedalīties īpašā, tieši izaicinājuma dalībniekiem domātā, Nike Training Day pre-party treniņā 15. martā, kas norisināsies kopā ar treneriem no Igaunijas Elektrum Olimpiskajā centrā plkst. 18:30.

Izaicinājuma papildus ieguvumi

  • Apmeklē 10 treniņus un saņem 30% atlaidi Nike veikalos un 20% atlaidi vienam MyFitness produktam 5 MyFitness sporta klubos, kas piedalās izaicinājumā.
  • Apmeklē 15 treniņus un saņem 40% atlaidi Nike veikalos un 30% atlaidi vienam MyFitness produktam 5 MyFitness sporta klubos, kas piedalās izaicinājumā.
  • Apmeklē 20 treniņus un saņem 50% atlaidi Nike veikalos un 40% atlaidi vienam MyFitness produktam 5 MyFitness sporta klubos, kas piedalās izaicinājumā.

Treniņu grafiks

Noteikumi

  • Izaicinājumā var piedalīties tikai MyFitness sporta kluba biedri.
  • Reģistrācija nodarbībām notiek kā ierasts, rezervējot sev vietu mājas lapā vai MyFitness mobilajā aplikācijā.
  • Izaicinājuma laikā vismaz vienu reizi jāapmeklē treniņš katrā no 5 izaicinājumā iekļautajiem MyFitness sporta klubiem (uz kartiņas jābūt 5 dažādu krāsu zīmogiem).
  • Pasākums 15. martā tiek ieskaitīts kopējā treniņu skaitā.
  • Izaicinājumā iegūtās Nike atlaides var izmantot uzreiz pēc to iegūšanas, arī neizpildot visu izaicinājumu.
  • Izaicinājumā iegūtās Nike un MyFitness atlaides jāizmanto līdz 31.03.2019.

Lai piedalītos izaicinājumā, piesakies kādam no Nike Training Club treniņiem nodarbību sarakstā. Savā pirmajā treniņā no trenera saņemsi izaicinājuma kartiņu, kurā turpmāk treneri atzīmēs katru Tavu apmeklējumu.

PIETEIKTIES TRENIŅAM

📸 Izaicinājuma treniņi var tikt fotogrāfēti un filmēti, tādēļ, ievērojot GDPR, mums ir pienākums paziņot, ka materiāls var tikt izmantots reklāmas nolūkos MyFitness sociālajos tīklos, mājas lapā un citur. Apmeklējot pasākumu, Tu piekrīti foto un video uzņemšanai pasākuma laikā un publiskai izvietošanai reklāmas nolūkos. Ja nevēlies, lai Tevi pasākuma laikā filmē vai fotogrāfē, lūdzu, paziņo par to mūsu fotogrāfam vai operatoram, kā arī, ja pēc pasākuma vēlies, lai kāda no publicētajām bildēm tiktu izņemta, lūdzu, sazinies ar mums.

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?