MyFitness

30 TRENIŅI = DĀVANA

Esam sagatavojuši izaicinājumu tieši Tev! Pievienojies, lai vasaras saulainajā laikā saglabātu motivāciju un turpinātu sasniegt jaunus sportiskos mērķus!

Piedalies MyFitness digitālo zīmodziņu izaicinājumā MyGOAL Challenge, kura laikā Tev jāapmeklē vismaz 30 treniņi. Nav svarīgs grupu nodarbību veids, apmeklējot 30 treniņus, saņemsi garantēto balvu – MyFitness cepuri, ko nav iespējams iegūt citā veidā vai iegādāties, kā arī piedalīsies izspēlē par papildus balvām no mūsu draugiem Pranamat ECO.

Izaicinājums notiek no 01.07. līdz 31.08.2024. Izaicinājumu vari uzsākt jebkurā brīdī izaicinājuma perioda ietvaros.

Izaicinājumam atsevišķi nav jāpiesakās, uzskaite notiek automātiski digitālā veidā. Progresam ērti seko līdzi savā biedra zonā MyFitness mājas lapā.

 

Noteikumi:

 1. MyGOAL CHALLENGE ir digitālo zīmogu izaicinājums, kurā var iesaistīties ikviens MyFitness biedrs, kam ir aktīvs biedra līgums par kādu no abonementa veidiem, vai arī apmeklē sporta klubu ar Perioda karti. Kampaņas periods: 01.07.2024. līdz 31.08.2023. (61 diena).
 2. Atsevišķa reģistrācija šim izaicinājumam nav nepieciešama, tā notiek automātiski. Dalība izaicinājumā nav obligāta.
 3. Izaicinājumā nevar iesaistīties biedri, kuriem ir jauniešu abonements.
 4. Izaicinājuma ietvaros dalībniekiem ir jāapmeklē vismaz 30 grupu nodarbības. Nav svarīgs grupu nodarbības veids.
 5. Izpildot izaicinājumu, dāvanā saņemsi MyFitness cepuri.
 6. Izpildot izaicinājumu, dalībnieka biedra zonā MyFitness mājaslapā 24h laikā parādās informācija ar dāvanas kodu. Lai saņemtu dāvanu – MyFitness cepuri, šis kods jāuzrāda jebkurā MyFitness sporta klubā līdz 15.09.2024.
 7. Visi dalībnieki, kas piedalās izaicinājumā un ir apmeklējuši 30 treniņus, piedalīsies papildu izspēlē par 3x Pranamat ECO akupresūras masāžas komplektiem. Izlozes rezultātus publicēsim 09.09.2024. Ar laimētājiem sazināsimies arī personīgi. Balvas jāizņem līdz 23.09.2023.
 8. Uzdevums netiek ieskaitīts kā izpildīts sekojošos gadījumos – ja biedrs nav veicis rezervāciju uz treniņu, ja biedrs nokavē treniņu, ja biedrs nav reģistrējis savu apmeklējumu skārienjutīgajā ekrānā. Uzdevumus, kas augstāk minēto iemeslu dēļ nav tikuši ieskaitīti, nav iespējams pievienot sistēmā manuāli.
 9. MyGOAL CHALLENGE izaicinājuma informācija par apmeklētajiem grupu nodarbību treniņiem apskatāma biedra zonā MyFitness mājaslapā. Informācija atjaunojas 24 h laikā.
 10. Piedalīties izaicinājumā periodā no 01.07.2024. līdz 31.08.2024. var vienu reizi.
 11. Izaicinājumā saņemtās balvas nav iespējams apmainīt pret naudu.
 12. Dāvanu skaits ir ierobežots. Dāvanas veids var mainīties.
 13. Klubam ir tiesības neizsniegt dāvanu, ja tiek konstatēts, ka dalībnieks nav apmeklējis konkrētās nodarbības vai izaicinājums nav veikts godprātīgi.
 14. MyFitness darbinieki nedrīkst piedalīties izaicinājumā.

Neesi MyFitness biedrs, bet vēlies piedalīties izaicinājumā?

PIEVIENOJIES MYFITNESS TAGAD>>>

 

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?