MyFitness

Rīgā, Vienības gatvē 194a, ir plānota jauna Rimi tirdzniecības centra būvniecība. Plānots, ka  atklāšana varētu būt jau 2019. gada vidū un tā otrajā stāvā darbosies sporta klubs MyFitness.

Apmeklētājiem būs plaša trenažieru zāle, funkcionālā zona, divas grupu nodarbību zāles, kā arī sauna, kur atpūsties pēc treniņa. Tāpat kā citos MyFitness klubos, arī šeit tiks nodrošināts plašs grupu nodarbību klāsts un privāto treneru pakalpojumi.

Jaunais tirdzniecības centrs un sporta klubs atradīsies stratēģiski nozīmīgā vietā, līdz ar to spēs uzlabot dzīves kvalitāti Ziepniekkalna, Mārupes un Tīraines iedzīvotājiem, kā arī tiem, kas strādā vai mācās galvaspilsētā, piedāvājot plašu sporta nodarbību programmu. Ar Rimi Baltic grupas uzņēmumu SIA Plesko Real Estate ir noslēgts ilgtermiņa līgums par MyFitness kluba atklāšanu 2019. gadā.  Šīs būs viens no plašākajiem klubiem Latvijā, tā platība pārsniegs vairāk kā 2000 m2.

“Esam priecīgi par jaunas ilgtermiņa sadarbības uzsākšanu. Rimi vienmēr iestājas par veselīgu dzīvesveidu, un tas nav iedomājams bez sporta, tāpēc ir patiess prieks, ka tirdzniecības centra apmeklētājiem un apkaimes iedzīvotājiem būs iespēja ne vien iegādāties svaigus produktus, bet arī pavadīt brīvo laiku sportojot, ” stāsta Inga Bite, Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja.

“Plašs un moderns klubs šajā Rīgas daļā ir pašsaprotams stratēģisks solis no MyFitness puses. Viens no mūsu mērķiem ir padarīt fitnesa kluba apmeklējumu par ikdienas rituālu katram iedzīvotājam, tādēļ pakāpeniski virzāmies tuvāk tiem, kuriem līdz šim bijām par tālu. Mēs esam pārliecināti, ka kopā ar tādu profesionālu sadarbības partneri kā Rimi šis būs ļoti veiksmīgs projekts,” saka MyFitness Latvija vadītājs Ēriks Nadziņš.

MyFitness misija ir nodrošināt kvalitatīvus un mūsdienīgus sporta klubu pakalpojumus pēc iespējas plašākai Rīgas iedzīvotāju daļai. Šādu pakalpojumu pieejamība ir būtisks priekšnosacījums veselīga dzīvesveida aktualizēšanai konkrētā rajonā un sabiedrībā kopumā.

Papildus informācija:

Ēriks Nadziņš, MyFitness Latvija vadītājs (SIA My Fitness)
e-pasts: eriks.nadzins@myfitness.lv

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?