MyFitness

2021. gada 17. decembrī dzīvesstila tirdzniecības centrā Sāga Biķeru ielā 4, Dreiliņos, tika atklāts MyFitness sporta klubs.

Jaunatklāto telpu kopējā platība sasniedz 1700 m2.

MyFitness turpina virzīties uz mērķi – ikvienam iedzīvotājam fitnesa klubu padarīt pieejamu gan atrašanās vietas, gan piedāvājuma klāsta ziņā.

Tirdzniecības centra attīstītāju pārstāvji informē, ka Sāga piedāvā pasaulē jau atzītu, bet Baltijas tirgum jaunu konceptu, vienkopus apvienojot iepirkšanos mājai un dārzam, visu sportam, atpūtai, veselībai, kā arī biroju centru. Un tagad sporta kluba atvēršana būs vēl viens jau tā unikālā centra nozīmīgs papildinājums. MyFitness sporta klubu tīklam tā ir vēl viena stratēģiski nozīmīga vieta, kas ļauj uzlabot dzīves kvalitāti Mežciema, Dreiliņu un Ulbrokas iedzīvotājiem.

MyFitness Latvija vadītāja I. Alne: “Strādājot fitnesa jomā, mēs esam skaidri pārliecinājušies, ka fiziskās aktivitātes ir pilnvērtīgas un kvalitatīvas ikdienas neatņemama sastāvdaļa. Tagad, kad veselības jautājums sabiedrībā ir kļuvis īpaši aktuāls, fizisko aktivitāšu nozīmi uzsver arī medicīnas jomas speciālisti, kā arī ir veikti daudzi pētījumi, lai pamatotu fizisko aktivitāšu pozitīvo ietekmi uz garīgo un fizisko veselību. Mēs priecājamies, ka aizvien vairāk cilvēku sāk profilaktiski rūpēties par savu veselību un regulāri treniņi ir pašsaprotama ikdienas rutīna.”

MyFitness Sāga sporta kluba kopējā platība ir 1700 m2. Tas atrodas tirdzniecības centra otrajā stāvā. Klubā iekārtota plaša un moderna trenažieru zāle ar pasaulē vadošā ražotāja Technogym trenažieriem. Vadoties pēc MyFitness koncepta, plašā klāstā tiek piedāvātas grupu nodarbības, kas notiek vairākās nodarbību zālēs vienlaikus. Šajā klubā apmeklētājus priecē arī MyFitness konceptnodarbība BOXBOX.

Tāpat MyFitness Sāga klubā pieejama sauna – tā ir neatņemama MyFitness sporta klubu sastāvdaļa, un to ļoti novērtē ilggadējie MyFitness biedri.

Aizvien augot pieprasījumam pēc privāto treneru pakalpojuma, klubā iekārtots ērts treneru kabinets, kurā ar jaunāko tehnoloģiju palīdzību tiek veiktas ķermeņa pārbaudes, noskaidrojot tādus rādītājus kā cilvēka bioloģiskais vecums, beztauku ķermeņa svars, tauku svars un citus raksturlielumus. Šie rādītāji ir ne tikai interesanti klientam, bet arī nozīmīga informācija trenerim, izstrādājot precīzu un efektīvu treniņu programmu.

Sekojot līdzi aktuālajām fitnesa tendencēm, klubā pieejama arī CrossTraining un funkcionālā zona, kas aprīkota ar daudzveidīgu inventāru, tādējādi nodrošinot nebeidzami daudz treniņu variāciju iespēju. Treniņš kļūst par izklaidi, bet tajā pašā laikā netiek pazaudēts fokuss uz galveno – klienta individuālo sporta kluba apmeklējuma mērķi.

Uzņēmums MyFitness dibināts 2008. gadā Igaunijā, kad tika atvērts pirmais sporta klubs Tallinā. MyFitness ātri kļuva par lielāko sporta klubu tīklu Igaunijā, dažu gadu laikā palielinot savu sporta klubu daudzumu līdz divciparu skaitlim. 2014. gadā MyFitness ienāca arī Latvijas tirgū un tagad ir jau lielākais tīkls Baltijā. 

Papildu informācija:

Inna Alne, MyFitness Latvija vadītāja

E-pasts: inna.alne@myfitness.lv

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?