MyFitness

1430 kvadrātmetru plašais sporta klubs Galleria Riga MyFitness drīzumā tiks paplašināts par vēl 364 kvadrātmetriem, kopā sasniedzot teju 1800 kvadrātmetru lielu platību. Tajā tiks ierīkota plaša funkcionālā zona privāto un mazo grupu treniņiem, kā arī tiks iekārtota stiepšanās zona un pagarināta kardiotrenažieru zona.

Galleria Riga MyFitness sporta klubs tika atklāts 2017. gada 24. jūlijā. Neraugoties uz to, ka Galleria Riga tuvākajā apkaimē ir vairāki sporta klubi, tas ierindojies visapmeklētāko MyFitness sporta klubu topa augšgalā.

MyFitness Latvia pārstāve Inna Alne stāsta: “Sekojot līdzi arvien augošajiem My Fitness Galleria Riga darbības rādītājiem, secinājām, ka nepilna pusotra gada laikā sporta klubs esošajā platībā ir sasniedzis maksimālo kapacitāti. Veiksmīgi sadarbojoties ar Galleria Riga īpašnieku un pārvaldītāju, esam raduši iespēju to paplašināt. Vēlos uzsvērt, ka papildu platību izbūves un iekārtošanas laikā sporta klubs turpinās savu ierasto darbu un kluba biedru ikdienas treniņus rekonstrukcijas darbi neietekmēs”.

Māris Smiltenieks, East Capital vadītājs Latvijā, saka: “Esam secinājuši, ka My FitnessGalleria Riga paplašināšana atspoguļo izmaiņas sabiedrības vērtībās un attieksmē pret sporta klubu ikdienas apmeklējumiem. Proti, veselīgs dzīvesveids un sportošana teju katru dienu nu jau ir aktīva pilsētnieka standarts. Balstoties uz My Fitness Galleria Riga rādītājiem, secinām, ka nav nozīmes ne sezonalitātei, ne dienas laikam. Sporta klubs ir aktīvi noslogots no atvēršanas brīža līdz pat dienas beigām. Tādēļ esam gandarīti, ka kopīgi radām iespēju nekavējoties reaģēt uz pieaugošo pieprasījumu. Nenoliedzami, šis ir arī apliecinājums ļoti veiksmīgai un uz attīstību vērstai nomnieka un ēkas īpašnieka ilgtermiņa sadarbībai”.

Papildus telpu atklāšana notiks 31.janvārī.

 

 

 

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?