MyFitness

MyFitness Domina ir pozitīvu pārmaiņu priekšā!

MyFitness Domina klubs Domina Shopping telpās atrodas jau 6 gadus un priecē savus biedrus ar plašu trenažieru zāli, grupu nodarbību telpu, kurā tiek aizvadītas arī TRX nodarbības, kā arī plaša SPA zona relaksācijai pēc treniņa.

Pēdējos mēnešos klubs ir uzsācis vērienīgus remontdarbus, lai uzlabotu ikviena biedra treniņa pieredzi. Esam pilnībā atjaunojuši vīriešu dušas, savukārt sieviešu dušu remontdarbi vēl turpinās, tāpēc pavisam drīz arī daiļā dzimuma pārstāves to varēs novērtēt.

Lielākais pārsteigums, par ko, iespējams, pat nenojauti – pilnīgi jauna telpa funkcionālajiem treniņiem durvis ver jau 11.oktobrī!

Jau 11.oktobrī, ceturtdien,  atklāsim pilnīgi jaunu papildus telpu, kur ikviens varēs aizvadīt savus individuālos treniņus, vai darboties kopā ar savu Privāto treneri. Tāpat šajā jaunatklātajā zālē turpmāk aizvadīsim apļa treniņus, kuri līdz šim notika trenažieru zālē, kas nozīmē – vairāk vietas trenažieru zāles apmeklētājiem un produktīvāks treniņš grupas nodarbības cienītājiem. Zāle būs speciāli pielāgota funkcionālajam treniņam, kas nozīmē, ka te būs pieejams dažāda veida mazais inventārs, zviedru sienas un tornis, pie kura varēsi darboties arī ar TRX piekares sistēmu.

 

Nāc un piedalies apļa treniņos 11.oktobrī mūsu jaunajā funkcionālajā zālē, jo esam sagādājusi katram dalībniekam pārsteigumu!

Jāsaka, ka tas ir tikai MyFitness Domina kluba pārmaiņu sākums!

Tuvāko mēnešu laikā uzlabosim gan kluba vizuālo stāvokli, gan arī tehnisko, kas nozīmē, ka aizvadīt treniņu būs vēl ērtāk un patīkamāk! Tā arī būs papildus motivācija sasniegt savus sportiskos mērķus tieši MyFitness Domina klubā!
Turpini sekot MyFitness jaunumiem un esi lietas kursā par pozitīvajām pārmaiņām pirmais!

 

Uz tikšanos treniņos!

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?