MyFitness

Tagad ir īstais laiks pievērsties treniņiem vēl nopietnāk, jo ​​GYM CHALLENGE ir klāt!

Vai arī Tev vasaras periodā sporta zāles apmeklēšana šķiet grūtāka kā parasti? Piedalies MyFitness GYM CHALLENGE, iesaisti draugus un saņem ne tikai papildus motivāciju regulāriem treniņiem, bet arī foršas balvas no MyFitness un ELEME.LV. No 20.06. līdz 31.08.2024 savā Biedra zonā MyFitness mājaslapā Tev būs iespēja redzēt aktīvāko MyFitness Biedru līderu topu, kurā parādīsies reāllaika aktīvāko sportotāju sasniegumi.

Dalība izaicinājumā ir pavisam vienkārša: krāj digitālos punktus par katru trenažieru zāles apmeklējumu (grupu nodarbību apmeklējumi šajā izaicinājumā netiek ieskaitīti) un seko savam rezultātam savā biedra zonā, gan MyFitness mājaslapā, gan aplikācijā.

1. Izvēlies sev ērtāko MyFitness sporta klubu un nāc trenēties trenažieru zālē;
2. Reģistrē savu apmeklējumu MyFitness recepcijas skārienjūtīgajā ekrānā;
3. Esi aktīvs un trenējies regulāri visa izaicinājuma laikā.

Balvas

Ikmēneša aktīvāko biedru apbalvošana:

 • No 20.06 līdz 30.06. – TOP3 sievietes un TOP3 vīrieši saņem MyFitness termo pudeli;
 • No 01.07. līdz 31.07. – TOP3 sievietes un TOP3 vīrieši saņem MyFitness termo pudeli;
 • No 01.08. līdz 31.08. – TOP3 sievietes un TOP3 vīrieši saņem MyFitness termo pudeli.

GYM CHALLENGE galvenā balva:

 • No 20.06. līdz 31.08.2024. starp aktīvāko sieviešu TOP20 un aktīvāko vīriešu TOP20 tiks izspēlēti GARMIN sporta pulksteņi no ELEME.LV internetveikala.

Apmeklējot treniņus trenažieru zālē, krāj digitālos punktus un saņem atlaižu kuponus MyFitness zīmola produkcijai!

Ja izaicinājuma laikā apmeklēsi trenažieru zāli vismaz 20 reizes, dāvanā saņemsi 20% atlaižu kuponu, trenējoties 30 reizes, saņemsi 30% atlaižu kuponu, bet, ja trenēsies 40 reizes, saņemsi kuponu ar  40% atlaidi. Kupons ir derīgs iegādājoties tikai MyFitness zīmola produktus. Atlaides nesummējas.

Noteikumi

 • Gym Challenge ir digitāls izaicinājums, kas parāda trenažieru zāles apmeklētāju līderu sarakstu, un tas ir pieejams visiem MyFitness Biedriem un perioda karšu īpašniekiem.
 • Izaicinājuma periods 20.06.24.-31.08.24.
 • Ja Biedrs izaicinājuma laikā apmeklē trenažieru zāli, tad dalība izaicinājumā sākas automātiski. Atsevišķa pieteikšanās izaicinājumam nav nepieciešama un dalība nav obligāta.
 • Izaicinājums neattiecas uz jauniešu abonementa īpašniekiem.
 • Katrs Biedrs, kurš izaicinājuma laikā trenažieru zāli apmeklēs 20 reizes saņems 20% atlaižu kuponu, ja trenežieru zāle tiek apmeklēta 30 reizes, tad Biedrs saņems 30% atlaižu kuponu, savukārt pēc 40 treniņiem trenažieru zālē, biedrs saņems 40% atlaižu kuponu savā biedra zonā. Atlaižu kuponi ir derīgi tikai MyFitness zīmola produktiem vienā pirkuma reizē un tos nevar apmainīt pret skaidru naudu.
 • Katrs saņemtais kupons ir derīgs 7 dienas no izsniegšanas brīža. Atlaides un kuponus nevar apvienot vai izmantot vienlaicīgi. Katrs saņemtais atlaižu kupons būs pieejams biedra zonā MyFitness mājaslapā, kā arī aplikācijā 24 h laikā. 
 • Izaicinājuma noslēgumā TOP20 aktīvākās sievietes un TOP20 aktīvākie vīrieši, kas izaicinājuma laikā trenežieru zāli apmeklējuši visvairāk, piedalās izlozē par īpašu dāvanu –  GARMIN sporta pulksteni no ELEME.LV internetveikala.
 • GARMIN sporta pulksteņa uzvarētāji tiks publicēti MyFitness mājaslapā 09.09.24. Sazināsimies ar uzvarētājiem rakstot uz e-pastu.
 • Kampaņā var piedalīties tikai ar aktīvu MyFitness Biedra līgumu vai perioda karti. Tikai reģistrētie trenažieru zāles apmeklējumi tiek ieskaitīti kampaņas nosacījumu izpildē. Grupu nodarbību apmeklējumi šajā izaicinājumā netiek ieskaitīti.
 • Izaicinājuma laikā iegūtās dāvanas un atlaižu kuponus nevar iemainīt pret skaidru naudu.
 • MyFitness kluba Biedri un perioda karšu īpašnieki var pievienoties izaicinājumam jebkurā izaicinājuma perioda laikā.
 • MyFitness ir tiesības neizsniegt dāvanu, ja konstatēts, ka Biedrs ir pārkāpis izaicinājuma noteikumus.

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?