MyFitness

 

 

Ja esi jau kādreiz apmeklējis The Groove nodarbību, tad mums nebūs Tevi jāpierunā grūvot kopā ar Agnesi Linkeviču! Bet, ja nekad neesi to apmeklējis, tad ir īstais laiks izmēģināt!

The Groove ir vieglākā deju nodarbība, kurā būsi bijis! Tās pamatu veido dažādu stilu un ritmu mūzika, kuru laikā ir jāizpilda divas līdz trīs kustības, bez noteiktas horeogrāfijas vai sarežģītiem deju soļiem. The Groove rozīnīte slēpjas tajā, ka kustības var izpildīt tā, kā pats dejotājs vēlas un dotajā brīdi jūtas. Ļauj, lai Tava personība un radošā fantāzija runā. Izdejojies no sirds un esi Tu pats! The Groove – tā ir īsta ballīte!

Tā ir nodarbība, kura neatstās vienaldzīgu nevienu! Dažiem šī nodarbība pat ir bijusi kā liels pagrieziena punkts dzīvē! Netici?  Pamēģini un pārliecinies pats!

Agnese Linkeviča ir viena no retajām sertificētajām The Groove meisterēm Latvijā. Agneses  tagadējā dzīvesvieta ir Nīderlande, bet savās brīvdienās Latvijā mums būs tas gods satikt Agnesi arī MyFitness klubā.

Nodarbība notiks 21.jūnijā plkst. 18:30 Galleria Riga klubā.

Neaizmirsti veikt reģistrāciju uz nodarbību, jo vietu skaits ir ierobežots.

MyFitness biedriem nodarbība iekļauta abonementa cenā.

Kluba viesus aicinām iegādāties 1x apmeklējumu.

 

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?