MyFitness

NEBIJUSI IESPĒJA!  26.OKTOBRĪ MYFITNESS MATĪSS KLUBĀ SADARBĪBĀ AR BORED OF BORDERS ORGANIZĒJAM KINO VAKARU – “OKEĀNA SAVIĻŅOTIE” !

26.oktobrī plkst. 19:00 ikviens ir aicināts uz kino grāvēju “Okeāna Saviļņotie”, kas ir dokumentāls stāsts par Kārli Bardeli un Gintu Barkovski. Divi latvieši kļuvuši par pirmo komandu pasaulē, kura airu laivā šķērsojusi Dienvidatlantijas okeānu. Bez motora, burām vai pavadošā kutera. Abi entuziasti nav burātāji, jūrnieki vai profesionāli airētāji, piedzīvojumu sāk gatavot no nulles internetpārlūkā ierakstot “kā pārairēt okeānu?”. Plānoto 100 dienu vietā okeānā tiek pavadītas 142 dienas. Filmas autoru mērķis ir parādīt kā gandrīz neiespējamais kļūst iespējams. Kā ar prieku darot var sasniegt pat šādus, prātam neaptveramus apvāršņus.

MyFitness sporta klubu biedriem apmeklējums bez maksas.

MyFitness Matīss viesiem 3 EUR (iekļauts sporta kluba apmeklējums).

Iepriekšēja reģistrācija nav nepieciešama.

Režisors: Sandijs Semjonovs, Laura Rožkalne-Ozola

Lomās: Kārlis BardelisGints Barkovskis

Filmu kompānija: SKUBA films, Bored of Borders

Izplatītājs: SKUBA films

 

AIRĒŠANAS EKSPERIMENTS 20.OKTOBRĪ VISAS DIENAS GARUMĀ!

Gatavojoties nākamajam piedzīvojumam Kārlis un Linda no Bored of Borders apvienības veiks AIRĒŠANAS EKSPERIMENTU!

MyFitness Matīss klubā 20.oktobrī.

Orientējošais laiks no plkst. 8:00 – 20:30

105 km/ 14 h / RĪGA  – ROŅU SALA 

Viņu gaitām varēsi sekot līdzi dzīvajā translācijā , MyFitness sociālajos tīklos kā arī klātienē, apmeklējot MyFitness Matīss sporta klubu!

Apvienība Bored of Borders ir piedzīvojumu meklētāji un viņa izaicinājumi tiešām iedvesmo –  6200 km ar apvidus skrituļslidām pāri Eiropai, 2840 km, -25 grādos ar divriteni uz Soču Olimpiskajām spēlēm, 350 km uz Polārā loka Somijas ziemeļos, 600 km ar divriteni 24 stundās “Baltijas ceļš”, 142. dienas, 8300 km ar airu laivu pāri Atlantijas okeānam no Namībijas uz Brazīliju! Un neviens no apvienības nav profesionāls sportists!

 

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?