MyFitness

Svinēsim svētkus 14.jūnijā! MyFitness Upītis sporta klubam 3 gadi!

IZMANTO IESPĒJU

  • 1x apmeklējums tikai 1 EUR. Apmeklējot klubu, jāuzrāda personas apliecinošs dokuments.
  • 20% atlaide visiem MyFitness zīmola produktiem MyFitness Upītis klubā.

BONUSI NE TIKAI SVINĪBU DIENĀ

  • Uzrādot MyFitness Biedra karti saņem 20% atlaidi TheBodyShop Origo filiālē visiem pilnas cenas produktiem un dāvanu par pirkumu – C Vitamīna koncentrātu 7ML. Piedāvājums spēkā 10.06.-16.06.24.
  • Uzrādot MyFitness Biedra karti saņem 10% atlaidi produkcijai Cadets de Gascogne (Ernesta Birznieka Upīša iela 20A). Piedāvājums spēkā 10.06.-16.06.24.

Atbalstītāji: TheBodyShop, Cadets de Gascogne.


ĪPAŠIE DZIMŠANAS DIENAS TRENIŅI UN CITI PĀRSTEIGUMI

  • Dzimšanas dienā meklē nodarbību sarakstā nodarbības ar atslēgvārdiem Birthday Special un pēc treniņa saņem gardus kārumus vai citas pārsteiguma dāvaniņas no MyFitness un sadarbības partneriem.
  • Laimīgais skapītis! Apmeklējot klubu, ikvienam ir iespēja atrast skapītī īpašo pārsteiguma dāvanu no MyFitness un sadarbības partneriem.
  • Piedalies Instagram loterijā! Laimē Café Día dāvanu 39.00 EUR vērtībā. Viss, kas Tev jādara: Periodā no 10.06. līdz 16.06.2024. dodies uz MyFitness Upītis klubu, uzņem bildi un ievieto to savā IG profilā kā postu vai story. Pievieno tēmturus #myfitnessbirthday (#hashtag) un ietago @myfitnesslv un @dripcoffee.lv ( @mentions), lai varam to redzēt. 17.06.2024. publicēsim veiksminieku. Uzvarētājs: @pass******
  • Piedalies Facebook loterijā! Laimē Café Día kafijas veikala dāvanu 39.00 EUR vērtībā. Viss, kas Tev jādara: Periodā no 10.06. līdz 16.06.2024. dodies uz MyFitness Upītis sporta klubu un veic Check in @MyFitnessUpitis, izmantojot savu Facebook profilu. Pievieno komentāru: “Daudz laimes, MyFitness Upītis!” 17.06.2024. publicēsim veiksminieku. Uzvarētājs: Anastasija P*******
  • No plkst. 15:00 svētku cienasts.
  • No plkst. 17:30 ballīte! Dj Cimmis sporta klubā parūpēsies par patīkamo mūziku, disko lampas radīs īpašo ballītes sajūtu.

Atbalstītāji: Puls NutritionVitamin Performance, NOCCOICONFIT, Café Día.


14.JŪNIJĀ REĢISTRĀCIJA BEZ MAKSAS

Reģistrēties iespējams gan klubā uz vietas, gan tiešsaistē ar atlaižu kodu: UPITIS3

BEZMAKSAS REĢISTRĀCIJA 14.06.

Kods aktīvs, izvēloties MyFitness Upītis klubu kā mājas klubu. Abonementa cenā iekļauti visi MyFitness sporta klubi Rīgā.
Apmeklējot klubu pirmo reizi, lūgums uzrādīt personas apliecinošu dokumentu (pase vai ID).

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?