MyFitness

Svinēsim svētkus 22.martā! MyFitness Sky&More sporta klubam 12 gadi!

IZMANTO IESPĒJU

 • 1x apmeklējums tikai 1 EUR. Apmeklējot klubu, jāuzrāda personas apliecinošs dokuments.
 • 20% atlaide visiem MyFitness zīmola produktiem MyFitness Sky&More klubā.

BONUSI NEDĒĻAS GARUMĀ! 18.03. – 24.03.2024.

 • Uzrādot MyFitness Biedra karti kāpšanas sporta boulderinga zāle Virsotne, apmeklējums + īres apavi maksās tikai 7 EUR.
 • Uzrādot MyFitness Biedra karti saņem 20% atlaidi* Saules aptiekā. *Atlaide darbojas uz Biotta dabīgām sulām, Orthomol vitamīniem, Wellman un Wellwoman vitamīniem un Beauterra mazgāšanās eļļām 1L tilpumā. Piedāvājums spēkā t/c Sky&More, Duntes ielā 19A.
 • Uzrādot MyFitness Biedra karti un saņem 15% atlaidi vīriešu matu griezumiem un solārija apmeklējumam skaistumkopšanas salonā Pastelle.

Atbalstītāji: Virsotne, Saules aptieka, Pastelle.


ĪPAŠIE DZIMŠANAS DIENAS TRENIŅI UN CITI PĀRSTEIGUMI

 • Dzimšanas dienā meklē nodarbību sarakstā nodarbības ar atslēgvārdiem Birthday Special un pēc treniņa saņem gardus kārumus vai citas pārsteiguma dāvaniņas no MyFitness un sadarbības partneriem.
 • Laimīgais skapītis! Apmeklējot klubu, ikvienam ir iespēja atrast skapītī īpašo pārsteiguma dāvanu no MyFitness un sadarbības partneriem.
 • @myfitness_skyandmore visas dienas garumā atspoguļos Instagram storijos MyFitness Sky&More sporta kluba dzimšanas dienas aktivitātes.
 • Visas dienas garumā piedalies puzles likšanas izaicinājumā. Trenēsim ne tikai muskuļus, bet arī prātu! Viss, kas Tev jādara: Dodies uz MyFitness Sky&More klubu, pienāc pie sporta kluba administratora un saliec puzli pēc iespējas ātrāk. Ņem vērā, ka tikai pēc Start signāla var atvērt kastīti un sākt likt puzli. Divi veiksminieki (ātrākais vīrietis un sieviete) tiks publicēti 25.03.2024. MyFitness mājas lapā, kā arī tiks informēti personīgi e-pastā. Veiksminieki: vovka12*****@inbox.lv,laura.z****@gmail.com. Apsveicam!
 • No plkst. 15:00 svētku cienasts.
 • No plkst. 18:00 ballīte! Dj Kozloo sporta klubā parūpēsies par patīkamo mūziku, disko lampas radīs īpašo ballītes sajūtu.

Atbalstītāji: Puls NutritionVitamin Performance, NOCCOICONFIT, Good Calories, Sky&More.


22. MARTĀ REĢISTRĀCIJA BEZ MAKSAS

Reģistrēties iespējams gan klubā uz vietas, gan tiešsaistē ar atlaižu kodu: SKYANDMORE12

BEZMAKSAS REĢISTRĀCIJA 22.03.

Kods aktīvs, izvēloties MyFitness Sky&More klubu kā mājas klubu. Abonementa cenā iekļauti visi MyFitness sporta klubi Rīgā.
Apmeklējot klubu pirmo reizi, lūgums uzrādīt personas apliecinošus dokumentus (pase vai ID).

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?