MyFitness

Svinēsim svētkus 12.jūlijā! MyFitness Aleja sporta klubam 4 gadi!

IZMANTO IESPĒJU

  • 1x apmeklējums tikai 1 EUR. Apmeklējot klubu, jāuzrāda personas apliecinošs dokuments.
  • 20% atlaide visiem MyFitness zīmola produktiem MyFitness Aleja klubā.

BONUSI NE TIKAI SVINĪBU DIENĀ

  • Uzrādot MyFitness Biedra karti Blue Box studijā t/c Aleja iegādājies Bonusa kartes īpašo piedāvājumu un saņem papildus 10% atlaidi sauļošanās seansam. Piedāvājums spēkā 08.07.-14.07.24.
  • Uzrādot MyFitness Biedra karti Beautyfor veikalā saņem 10% atlaidi pirkumiem. Piedāvājums spēkā 08.07.-14.07.24.

Atbalstītāji: Blue Box, Beautyfor.


ĪPAŠIE DZIMŠANAS DIENAS TRENIŅI UN CITI PĀRSTEIGUMI

  • Dzimšanas dienā meklē nodarbību sarakstā nodarbības ar atslēgvārdiem Birthday Special un pēc treniņa saņem gardus kārumus vai citas pārsteiguma dāvaniņas no MyFitness un sadarbības partneriem.
  • Laimīgais skapītis! Apmeklējot klubu, ikvienam ir iespēja atrast skapītī īpašo pārsteiguma dāvanu no MyFitness un sadarbības partneriem.
  • Piedalies Instagram loterijā! Laimē Blue Box dāvanu komplektu: 30 EUR dāvanu karti un Hemp Nation White Tea & Eucalyptus 535ml ikdienas / pēc sauļošanās mitrinātāju. Viss, kas Tev jādara: Periodā no 08.07. līdz 14.07.2024. dodies uz MyFitness Aleja klubu, uzņem bildi un ievieto to savā IG profilā kā postu vai story. Pievieno tēmturus #myfitnessbirthday (#hashtag) un ietago @myfitnesslv un @bluebox_ziepniekkalns (@mentions), lai varam to redzēt. 15.07.2024. publicēsim veiksminieku. Veiksminieks: Santa B*****
  • Piedalies Facebook loterijā! Laimē Beautyfor dāvanu karti 50.00 EUR vērtībā. Viss, kas Tev jādara: Periodā no 08.07. līdz 14.07.2024. dodies uz MyFitness Aleja sporta klubu un veic Check in @MyFitnessAleja, izmantojot savu Facebook profilu. Pievieno komentāru: “Daudz laimes, MyFitness Aleja!” 15.07.2024. publicēsim veiksminieku. Veiksminieks: Anna S*******
  • No plkst. 15:00 svētku cienasts.
  • No plkst. 17:30 ballīte! Dj Kozloo sporta klubā parūpēsies par patīkamo mūziku, disko lampas radīs īpašo ballītes sajūtu.

Atbalstītāji: Puls NutritionVitamin Performance, NOCCO, Blue Box.


12.JŪLIJĀ REĢISTRĀCIJA BEZ MAKSAS

Reģistrēties iespējams gan klubā uz vietas, gan tiešsaistē ar atlaižu kodu: ALEJA4

BEZMAKSAS REĢISTRĀCIJA 12.07

Kods aktīvs, izvēloties MyFitness Aleja klubu kā mājas klubu. Abonementa cenā iekļauti visi MyFitness sporta klubi Rīgā.
Apmeklējot klubu pirmo reizi, lūgums uzrādīt personas apliecinošu dokumentu (pase vai ID).

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?