MyFitness

Turpinām kopā ne tikai sportot un pievērst uzmanību sabalansētam uzturam, bet arī barot prātu ar noderīgu un izklaidējošu informāciju.

Šoreiz esam izveidojuši 5 latviešu podkāstu izlasi, aptverot tēmas par pašizaugsmi un neierobežotām cilvēku iespējām, gan par veselīgu uzturu un ikdienišķām tēmām, kuras ir labi pārzināt ikvienam sabiedrības loceklim.

 

DZĪVES VIRSOTNE

Dzīves Virsotne ir izaugsmes un pašpilnveides platforma ar mērķi sniegt cilvēkiem transformējošas izaugsmes idejas, veicināt cilvēku apzinātību un vēlmi tiekties pēc sava augstākā dzīves potenciāla. DzīvesVirsotne.lv radītājs un veidotājs Jānis Brūns 2017. gadā atvaļinājās no armijas kā Speciālo Uzdevumu Vienības kapteinis un kopš tā laika ceļo pa pasauli, pasniedzot, iedvesmojot un mācot paņēmienus un metodes, kas paplašina cilvēka apziņas potenciālu un optimizē veselību.

 

 

 

CILVĒKJAUDA

Sarunas par būtisko. Par prasmēm, kas uzlabo dzīves kvalitāti. Laura- cilvēka jaudas trenere, kas palīdz indivīdiem un profesionālām komandām apgūt iedarbīgākus veidus, kā izmantot pašiem savu jaudu.

 

 

 

 

 

VESELĪGS UZTURS AR KRISTĪNI PODVINSKU

Kristīne: “Esmu šeit, lai palīdzētu Tev piedzīvot vērtības, ko sniedz veselīgs un pārdomāts uzturs, kā arī fiziskās aktivitātes! Mani sauc Kristīne Podvinska, mans darbs un hobijs ir uzturs. Ikdienā strādāju ar sportistiem, taču palīdzu sasniegt arī citus mērķus – samazināt svaru, palielināt svaru, saglabāt svaru, plānot ikdienas uzturu.”

 

 

 

 

KĀ LABĀK DZĪVOT

Kas spēj ietekmēt un pārveidot cilvēka dzīvi – zināšanas, informācija, tikšanās ar interesantiem cilvēkiem? Kā uzlabot mūsu sadzīvi, kā saglabāt un uzturēt labu veselību, kā izaudzēt puķi, kā salabot mašīnu, iekārtot māju? Kā uzzināt par visu jaunāko dažādās nozarēs, kas ietekmē vai var ietekmēt mūsu dzīves kvalitāti? Mums jādzīvo labāk tagad, jo šis ir mūsu laiks. Un šeit, jo šī ir īstā vieta!

 

 

 

I’MPERFEKT

Sarunas ārpus rāmjiem. I’mperfekt ir radīts sievietēm, kuras vēlas dzīvot ar prieku. Justies labi savā ķermenī, savā prātā, savā vecumā un savā laikā.

 

 

 

 

 

 

 

Kā arī MyFitness izveidojis arī savu Ted Talks izlasi, kuru meklē šeit.

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

MyFitness