MyFitness

Ceļš sporta un veselīga uztura pasaulē manā dzīvē sākās pirms nepilniem diviem gadiem. Mana labākā draudzene sāka apmeklēt sporta klubu un kompānijā pasauca mani sev līdzi, treniņš ilga tikai nepilnas divdesmit minūtes, bet joprojām spilgti atceros tās sajūtas.

Šķita, ka esmu sadedzinājusi pilnīgi visas siera kūkas un karameļu lattes, kuras savas dzīves laikā biju uzņēmusi. Jutos lieliski. Uz sporta zāli aizgāju vēl vienu reizi un pārtraucu, jo man nebija nekādu zināšanu fitnesā, draugu lokā nebija fitnesa entuziastu vai treneru, kuri sniegtu padomu. Turpināju sestdienas rītus uzsākt ar siera kūku un karameļu latti un piektdienu vakaros dievināju iegriezties pēc kebaba vai siera burgera komplekta.

Ņemot vērā, ka mani ieradumi nebūt nebija veselīgi, mana pašsajūta un pārliecība par sevi bija ļoti zema. Es biju depresīva, bet es nezināju, kas ir zelta atslēdziņa uz laimi un labu pašvērtējumu. Veselīgs uzturs un sports man bija pavisam svešs, nopērkot MC Donald’s cēzara salātus, man jau likās, ka esmu veselīga, bet tā nebūt tas nebija.

Sākās vasara, es uzsāku katru dienu braukt ar velosipēdu, dienā nobraucu tālas distances. Pēc mēneša, kad katra diena tika pavadīta minoties, es pamanīju izmaiņas savā ķermenī. Es biju laimīga. Beidzot.

Visu vasaru turpināju braukt ar riteni, esot kustībā, arī sāku nedaudz lasīt par uzturu un piedomāt par to, ko ēdu. Divu mēnešu laikā es samazināju svaru par 4kg.

Tagad pastāstīšu par ceļu, kas mani aizveda līdz tam, kur esmu šodien. Laimīga, pašpārliecināta un sporta entuziaste. Pirms gada sāku strādāt sporta zālē, tajā laikā svēru 78kg un vienīgā aktivitāte, kuru piekopu bija riteņbraukšana vasarā un šad tad zumba video pavadībā.

Atrodoties sporta pasaulē, līdzās pasaulē slaveniem sportistiem es iemīlēju viņu dzīves prieku un ikdienas enerģiju. Sāku apmeklēt boksa treniņus 3x nedēļā, sāku lasīt par uzturu. Ceļš bija ļoti grūts gan fiziski, gan morāli. Vecie ieradumi ik pa laikam atgādināja par sevi un es klupu, kritu – atkal disciplinēju sevi un turpināju iet uz savu mērķi. Es ļoti svārstījos starp dažādām diētām un ēšanas paradumiem, līdz nonācu pie sabalansēta uztura. Vienmēr šķita, ka ēst veselīgi ir ļoti dārgi un ka, esot skolniecei, man to būtu grūti atļauties.

Šobrīd ēdu veselīgi un tas nebūt nav dārgi, ja savas maltītes plāno. Septembrī aprit gads kopš aktīvi trenējos un ēdu veselīgi.

Joprojām esmu ceļā uz savu mērķi un nekad vairs nevēlos mainīt savu ceļu, jo sports man ir parādījis un atvēris daudz durvis. Es esmu pavisam cits cilvēks gan morāli, gan fiziski. Spēcīgāka kā jebkad iepriekš.

Visgrūtākais ir disciplinēt sevi, it īpaši, ja tavi tuvākie cilvēki nav uz viena viļņa ar tevi un taviem mērķiem, es izlauzos un esmu ļoti priecīga, ka manā dzīvē sāka ienākt aizvien vairāk cilvēku ar līdzīgām interesēm un mērķiem. Esmu pateicīga visiem zinošajiem treneriem, draugiem un padomu devējiem, kuri bija ar mani šajā posmā, deva padomu un motivēja, tāpēc, vienmēr ar lielu entuziasmu cenšos motivēt draugus un pazīstamus cilvēkus dzīvot veselīgi un harmonijā ar sevi, jo zinu, cik grūti ir saņemties un iet šo ceļu vienam. Cilvēki apkārt spēlē lielu lomu, mainot sevi un nesot pasaulē pozitīvismu.

Šobrīd aktīvi trenējos 5x nedēļā (bokss, joga, ziemas peldes, vispārējie fiziskās sagatavotības treniņi). Pilnveidoju sevi dienu no dienas, katra diena ir jauns sākums, lai iepazītu un sasniegtu aizvien jaunas virsotnes.

Vienmēr atrodu laiku aktivitātēm, darba dienās mostos 5.00 un dodos uz sporta zāli, lai uzsāktu savu ikdienu ar jaunu enerģijas sparu. Šobrīd sveru 65kg, tie ir 18 zaudēti kilogrami, skatoties foto, joprojām neticu un pat nepamanu, kur paskrējis laiks. Veidojot ceļu, kuri mīli – laiks apstājas.

Tāds ir mans stāsts un es iesaku visiem iet šo ceļu – vismaz pamēģināt. Tas dos patīkamu vieglumu un spēcīgu pārliecību ikdienas gaitās.

#MYSTORY

 

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?