MyFitness

#mystory

Mums katram ir savs #mystory par to, kādu lomu fiziskās aktivitātes ieņem mūsu dzīvē. Kamēr kādam sporta zāle nozīmē izkustēties un uzturēt ķermeni formā, tikmēr citam tā ir galvas izvēdināšana no darbiem un studijām vai citām raizēm. Aicinājām biedrus iesūtīt savus pieredzes stāstus par to, kā sporta kluba apmeklēšana ir mainījusi viņu dzīvi. Stāstos atklājās, ka pievēršanās regulārām fiziskām aktivitātēm ir mainījusi dzīvi par 180 grādiem. Aicinām arī Tevi ielūkoties stāstos un gūt iedvesmu sava ceļa uzsākšanai kopā ar MyFitness!

PIEVIENOTIES

LABĀKAIS LAIKS, LAI UZSĀKTU TRENIŅUS IR TAGAD!

  • Pievienojies un saņem pārsteiguma dāvanu no MyFitness.
  • 1 abonements = visi MyFitness klubi Rīgā.
  • Beztermiņa līgums Tavai brīvībai.
  • Plašas trenažieru zāles, daudzveidīgas grupu nodarbības, privātie treniņi, saunas un SPA zonas.
  • Profesionāli treneri, atbalstoša un ievesmojoša atmosfēra.

IEVA (29) #mystory

Dzīve ir pārsteigumiem pilna. Atklāju, ka pieradinot savu ķermeni pie slodzes, artrīta sāpes sāka parādīties aizvien retāk. Motivācija attaisnojumiem nav tālu jāmeklē, toties tā pa īstam disciplinēt sevi, tas ir katra paša darbiņš. Šodien bez sportiskām aktivitātēm vairs nespēju iedomāties savu dzīvi!

VLADISLAVS (47) #mystory

Darbā mēdzu pavadīt līdz pat 14 stundām dienā, kas ir ļoti nogurdinoši, turklāt esmu ģimenes cilvēks, ģimenē aug divi bērni. Tāpat atrodu laiku aiziet uz sporta zāli un kārtīgi pasportot, pēc tam ir pavisam citas emocijas, sajūtas. Jūtos patiesi laimīgs!

LĪZA (21) #mystory

Vienalga kurā dzīves periodā, treniņi vienmēr ir palīdzējuši – gan kad cīnījos ar bulīmiju, gan kad tēvs bija smagi slims, gan kad universitātē slodze šķiet nepārvarama. Sporta klubs ir mana drošā vieta un treniņi ir mana terapija.

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?