MyFitness

SĀC SAVU STĀSTU!

Mums katram ir savs #mystory par to, kādu lomu fiziskās aktivitātes ieņem mūsu dzīvē. Kamēr kādam sporta zāle nozīmē izkustēties un uzturēt ķermeni formā, tikmēr citam tā ir galvas izvēdināšana no darbiem un studijām vai citām raizēm. Augustā aicinājām biedrus iesūtīt savus pieredzes stāstus par to, kā sporta kluba apmeklēšana ir mainījusi viņu dzīvi.  Kopā saņēmām gandrīz 100 unikālus un iedvesmas pilnu stāstus, kas mūs aizkustināja līdz sirds dziļumiem. Stāstos atklājās, ka daudzu biedru pievēršanās regulārām fiziskām aktivitātēm ir mainījusi viņu dzīvi par 180 grādiem. Aicinām arī Tevi ielūkoties mūsu biedru stāstos un gūt iedvesmu sava ceļa uzsākšanai kopā ar MyFitness!

PIEVIENOTIES

LABĀKAIS LAIKS, LAI UZSĀKTU TRENIŅUS IR TAGAD!

 

  • Šobrīd reģistrācija bez maksas! Nelaid garām iespēju!
  • Pievienojies un saņem pārsteiguma dāvanu no MyFitness.
  • Tas nav viss! Nosauc kodu #mystory un saņem Ķermeņa uzbūves analīzes kuponu bez maksas.
  • 1 abonements = visi MyFitness klubi Rīgā.
  • Plašas trenažieru zāles, daudzveidīgas grupu nodarbības, privātie treniņi, saunas un SPA zonas.
  • Profesionāli treneri, atbalstoša un ievesmojoša atmosfēra.

IEVA (29) #mystory

Dzīve ir pārsteigumiem pilna. Atklāju, ka pieradinot savu ķermeni pie slodzes, artrīta sāpes sāka parādīties aizvien retāk. Motivācija attaisnojumiem nav tālu jāmeklē, toties tā pa īstam disciplinēt sevi, tas ir katra paša darbiņš. Šodien bez sportiskām aktivitātēm vairs nespēju iedomāties savu dzīvi!

VLADISLAVS (47) #mystory

Darbā mēdzu pavadīt līdz pat 14 stundām dienā, kas ir ļoti nogurdinoši, turklāt esmu ģimenes cilvēks, ģimenē aug divi bērni. Tāpat atrodu laiku aiziet uz sporta zāli un kārtīgi pasportot, pēc tam ir pavisam citas emocijas, sajūtas. Jūtos patiesi laimīgs!

LĪZA (21) #mystory

Vienalga kurā dzīves periodā, treniņi vienmēr ir palīdzējuši – gan kad cīnījos ar bulīmiju, gan kad tēvs bija smagi slims, gan kad universitātē slodze šķiet nepārvarama. Sporta klubs ir mana drošā vieta un treniņi ir mana terapija.

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?