MyFitness

Mani sauc Eduards, un mans stāsts sākās pirms vairāk kā 8 gadiem, kad pirmo reizi aizgāju uz trenažieru zāli. Tas bija laiks vidusskolā, kad, nomainot skolas, iepazinos ar jauniem klasesbiedriem, kuri bija pievērsušies spēka treniņiem trenažieru zālē. Tas man pavisam noteikti bija kas jauns, jo uz spēka treniņiem es biju uz “Jūs”.

Atšķirībā no cilvēkiem, ar kuriem es uzsāku treniņu gaitas, es nekad nebiju strādājis fizisku darbu vai trenējies, un viena no lietām, kas mani aizrāva visvairāk bija datorspēļu spēlēšana.

Sēžot pie datora, pavadīju lielākās daļas vasaras un brīvos brīžus pēc skolas. Kā jau īstam geimerim, mana ikdienas ēdienkarte sastāvēja no kaut kā ātri pagatavojama un neveselīga.

Arī ikdienas gaitās es nekad neiedomājos, ka ir iespējams prioritizēt kaut ko uzturvielām bagātāku, nevis snikeri ar kolu. Tāda bija mana ikdiena pamatskolas laikā. Pat varētu teikt, ka es biju stereotipiskais datorspēļu spēlētājs.

Sākums bija patiešām izaicinošs, jo nevienam nepatīk būt vājākajam zālē. It īpaši, ja tu esi puisis un pat mazākās hanteles tev sagādā problēmas. Mans neveselīgais dzīvesveids, kur no manis netika nekas prasīts spēka ziņā, zālē sevi pierādīja. Taču, man patiešām iepatikās iešana uz zāli. Pagāja ļoti ilgs laiks līdz es spēju nomainīt mazās hanteles pret lielākām, no strādāšanas zāles stūrī ar mazo stieni līdz beidzot pieiešanas pie speciālā spiešanas sola. Tas viss prasīja piepūli un laiku. Lai gan ilgu laiku biju jau gājis uz zāli, es nebiju mainījis savus ēšanas paradumus. Tikai līdz brīdim es sapratu, ka, lai es varētu sasniegt vēl labākus rezultātus, man būs arī jāmaina tas, kā es ēdu.

Ja ikdienā mana diēta sastāvēja no frī kartupeļiem un karbonādes pusdienās, saldējuma pa virsu un pelmeņiem vakarā, tad es lēnām sāku to mainīt uz veselīgākām opcijām. Uz tādām, kas palīdzēs manam ķermenim augt un man justies enerģiskam.

Papildinot zināšanas par veselīgu uzturu un izmantojot tās praksē, es sapratu, ka beidzot es jūtos enerģijas pilns, ka manas kognitīvās spējas ir kļuvušas labākas un ka es pats jūtos laimīgāks. Ja man kādreiz bija depresīvas domas par to, ka man nepatīk tas, ko es redzu spogulī, ar laiku es no šīm domām spēju novērsties. Tāpat arī ikdienas darbi un garastāvokļa maiņas pavisam izmainījās, jo es beidzot ēdu produktus, kas sniedza ilgstošu enerģiju un spēju atjaunoties.

Visā savā laikā, kamēr nodarbojos ar fitnesu, man ir bijuši daudz kāpumi un kritumi, jo neviens ceļš nav gluds. Fitness man ir devis daudz mācību, kuras es spēju pielietot ikdienas dzīvē, kas nav saistīts tikai ar sportu.

Arī kļūdas kuras es pieļāvu pats, ir devušas man neticamu pieredzi, ar kuru es varu palīdzēt citiem. Ja es uzsāku savas gaitas zālē ar spēku, kas ir zemāks par jebkuru vidējā nesportista līmeni, un uz mana ķermeņa nevarēja atrast nekādus muskuļus, tad šobrīd es piedalos spēka trīscīņas sacensībās, kurās spēju iegūt arī godalgotas vietas. Mana dzīve visā šajā periodā ir mainījusies par 180 grādiem.

Ja es kādreiz varēju nosēdēt 16 stundas pie datora, spēlējot spēles, tad es vairs nevaru iedomāties dienu, kurā es neesmu fiziski aktīvs.

Tāpat arī sports man ir iemācījis ēst veselīgāk, kas visvairāk ir mainījis to, kā es jūtos ikdienā. Sports ir mainījis manu dzīvi pilnībā, jo, ja es kādreiz domāju, ka būšu jurists, tad šķiet, ka esmu savas domas mainījis uz otru pusi, jo šobrīd esmu fitnesa treneris un vēl lielāks sporta entuziasts.

Savās sociālajās platformās, kā arī projektos man patīk runāt par fitnesa nozīmi, kā arī par kļūdām, ar kurām es esmu dzīvē saskāries. Jūsu MyFitness projekts noteikti ir lielisks veids, kā es vēlētos parādīt, ka jebkuram ir iespēja mainīt savu dzīvi, pievēršoties veselīgākam dzīvesveidam. Pat cilvēkiem kā man kādreiz, no kuriem vismazāk to gaida.

#MYSTORY

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?