MyFitness

Šis nav stāsts par zaudētajiem kilogramiem vai iegūtajiem daudzajiem draugiem, regulāri ejot uz sporta zāli. Stāsts būs par ieguvumiem, ko jebkurš no mums var gūt ejot trenēties/sportojot un izmantojot visas sporta zāles piedāvātās iespējas.

Mana pirmā nopietnā satikšanās ar svaru zāli bija pirms neaudz vairāk kā 8 gadiem, kad vienu vasaru regulāri gāju uz kādu svaru zāli. Šos brīžus atminos ar ļoti jautrām sajūtām, jo tobrīd man nebija pilnīgi nekādas nojausmas, ko man tu darīt. Līdzīgi  bija arī pirms nedaudz mazāk kā 2 gadiem, kad iegādājos abonementu uz MyFitness. Esmu cilvēks ar saviem sportiskajiem mērķiem un tobrīd man likās, ka sporta zāle man ļaus tikt nākamajā līmenī. Pirmie divi mēneši pagāja taustoties un meklējot labākās grupu nodarbības priekš sevis (tika izmēģinātas ļoti daudz) un kaut ko darot arī svaru zālē. Pēc kārtējā ne īpaši kvalitatīvā treniņa, ko es pats sarūpēju, man beidzot atnāca atklāsme, ka šis process jāpavada nedaudz kvalitatīvāk. Nav jēgas iet uz zāli un vienkārši atsist savas 90-120min un cerēt, ka būs kaut kāda jēga. Tad arī sākās mans patstāvīgais research, kas noveda pie labiem rezultātiem.

Negribās pa solītim kādu tagad mācīt, bet pati svarīgākā lieta ir saprast, ko tu vēlies sasniegt. Kāds ir mērķis, tam nav nozīmes, galvenais, ka ir. Šeit mēs varam atkal atgriezties pie grupu nodarbībām. No visa plašā pulkā es esmu izvēlējies 3-5 uz kurām es regulāri eju un kuras man der. Tas nenozīmē, ka pārējās ir sliktas.

Izmantošu iespēju un izteikšu komplimentu visām skaistā dzimuma pārstāvēm, jo jūs esat super spēcīgas un izturīgas. Es esmu vairāk kā adekvātā fiziskā formā, bet ir situācijas, kur man ir kārtīgi jāpiepūlas, lai tiktu līdzi! Iespaidīgi un ļoti forši!

Šeit var pie reizes pieminēt citu fenomenu, ka vīrieši ļoti maz iet uz nodarbībām neatkarīgi no to intensitātes. Vairāk prieka man paliek. Nodarbības arī tiek izmantotas, lai “nozagtu” kādu vingrinājumu, ko var pildīt pēc tam arī patstāvīgi, jo ir pietiekami daudz reizes, kad es pie sevis nodomāju, ka šis bija kaut kas jauns.

Meklējot informāciju interneta džunglos, var atrast tiešām noderīgu informāciju par jebkāda vingrinājuma izpildi un par trenēšanās principiem kopumā. Pēc neilga laika sākās jauna ēra manā treniņu metodikā, kur es devos uz zāli gatavs darbam.

Biju uz mazas lapiņas sarakstījis vingrinājumus, aizlicis to aiz telefona vāciņa un vairs neviens mani nevarēs apturēt, lai treniņš būtu izdevies. Un atšķirība ir tiešām milzīga no tā, kad tu ej uz zāli un kaut ko randomā dari vai, kad tu kaut vai ģērbtuvēs pavadi ekstra 10min un pieraksti tās lietas, ko tu gribi izdarīt šodien. Es reti, kad zālē pavadu mazāk kā 2h, bet tas, ka man ir sagatavots plāns man vienmēr palīdz pārvarēt nogurumu.

Šobrīd man ir sakrājušās jau ļoti daudz šādas lapiņas un tās pārlasot var spilgti redzēt manu izaugsmi tieši uzdevumu domāšanā, jo uz lapiņām ir rakstīts datums, tāpēc arī ir viegli sekot līdzi. Sākumā tika pildīti vingrinājumi, kuri šobrīd ir “melnajā sarakstā”. Var pamanīt laika posmu, kad populāras sāka kļūt pildbumbas un tamlīdzīgas lietas. Dozējums vai svars kāds tiek pacelts, visas šīs lietas piefiksējot var iegūt daudz un tas īstenībā prasa tik maz laika.

Šobrīd esmu ļoti priecīgs par savu izvēli un sporta zāles apmeklējums ir lieta ar ko es rēķinos un iekļauju savā nedēļas plānā. Vēl viens bonuss ir laika plānošana. Viss sākas ar piereģistrēšanos nodarbībai un no tā izriet citas lietas. Cik vēlu var iet gulēt, cik agri jāceļas, cik daudz laika paliek pēc tam un tamlīdzīgi. Pirms tam nekad nebiju cēlies tik agri, lai 7:00 jau kustētos rīta nodarbībā, bet šobrīd tas jau nav nekas ārkārtējs. Par laimi, mans darba grafiks man ļauj pagulēt diendusu pēc tam.

Inventāra daudzveidība man ļāvusi izpausties visdažādākajos veidos. Līdzsvara vingrinājumu uz zilās platformas, pildbumbas mešana pret sienu, stieņa celšana ar gumijās iekārtām svaru bumbām – piemēri, ko es super reti redzu sev apkārt, bet, ko es labprāt gribētu redzēt turpinājumā, lai radītu vidi apkārt radošāku, jo ne tikai gleznotāji, dziedātāji un arhitekti var būt radoši, bet arī cilvēki, kuri nodarbojas ar sportu.

Novēlu ikvienam sasniegt nospraustos mērķus!

#MYSTORY

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?