MyFitness

Sveiki! Mans vārds ir Dace un šis ir mans MyFitness stāsts. Savu sportošanas stāstu uzsāku kā diezgan “tipisku” jaunā gada apņemšanos. 2018. gada janvārī biju sev apsolījusi – no šī gada es kļūšu par sevis labāko versiju.

Iemesli, kāpēc uzsākt sportošanu vienmēr ir bijuši daudz. Vienmēr skatījos uz savām kolēģēm ar smaidu sejā, kuras aktīvi kopā gāja sportot un nākošajā dienā apsprieda jaudīgos treniņus. Vienmēr apbrīnoju sievietes, kurām jebkurš apģērbs komplimentēja viņu ķermeņa formu. Vienmēr atskatījos uz atlētiskiem cilvēkiem, kuri skrien garām pa ielu.

Nevajadzēja meklēt tālu, lai ieviestu sportošanu savā ikdienā. Tas sākās ar dažādu nodarbību apmeklēšanu un meklējumiem par to, kuras no nodarbībām man der vislabāk.

Viena no pirmajām apmeklētajām nodarbībām bija pie treneres Martas. Jau no pirmās minūtes es nespēju beigt apbrīnot šīs sievietes enerģijas līmeni, entuziasmu, prieku un spēju tik ļoti aizraut nodarības apmeklētājus. Protams, uzsākot sportot, viss šķita grūti – intervāli pārāk ilgi, ripas pārāk smagas, enerģijas pārāk maz.

Šo gandrīz 4 gadu laikā kopš aktīvas sportošanas es nevarētu būt sev pateicīgāka par to 2018. janvāra dienu un pieņemto lēmumu. Šo 4 gadu laikā esmu atbrīvojusies ne tikai no 7 kilogramiem, bet mans ķermenis ir spēcīgs, mans prāts ir daudz “tīrāks” un klātesošāks jebkurā situācijā.  Šo 4 gadu laikā esmu kļuvusi par sporta entuziastu, veselība dzīvesveida piekritēju un cenšos ar savu piemēru iedvesmot jebkuru cilvēku man apkārt. Vislielākais prieks ir skatīties uz draugiem un paziņām, kuri arī ir sākuši pievērsties sportam un pēc laika saka paldies par iedvesmu, ko esmu tiem devusi.

Sports – tas nav tikai ķermenis. Tā ir mentālā veselība, sakārtots prāts, veselīga iekšējā orgānu sistēma, lieliska pašsajūta, pārliecība un labsajūta. Sports – tas ir instruments, kā varam iemīlēt savu ķermeni un būt pateicīgi tam par visu, ko tas spēj un kā tas spēj. Šis ir dzīvesveids, kurš aizrauj, palīdz būt “šeit un tagad” un rada virkni ar pozitīvām emocijām.

Tieši MyFitness ir mana pirmā izvēle mājīgo, moderno telpu un plašā aprīkojuma dēļ. Tieši MyFitness personāls vienmēr parūpēsies, lai klienti jūtas šeit gaidīti. Ir forši, ka, ejot uz treniņu, satiec jau tos pašus cilvēkus – savus domu biedrus, kuriem ir līdzīgs mērķis kā tev. Sajūta, kad aizej uz treniņu un esi sadraudzējies ar savu treneri, ir superīga! Un vēl superīgāk ir tad, kad uz treniņu kāds cilvēks atnāk pirmo reizi un vari viņam palīdzēt justies šeit labi!

Mans #mystory ir nepārtraukts ceļš uz attīstību. Šis ir ceļš uz sevis iemīlešanu, savas sievišķības atzīšanu! Man tas ir izdevies un es ticu, ka tas izdosies arī citām sievietēm, kuras ir šī ceļa sākumā! Šis ceļš man joprojām turpinās, jo no septembra, savu treneru iedvesmota, esmu uzsākusi studijas, lai kļūtu par sertificētu fitnesa treneri!

#MYSTORY

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?