MyFitness

 

Lūdzu, raksturojiet sevi.

Es vienmēr esmu mīlējusi bērnus un auklējusi tos. Bērnībā pieskatīju jaunākus bērnus spēļu laukumā, jaunības gados strādāju bērnu dārzā. Man ir divi bērni uz četri mazbērni. Mazbērnus turpinu pieskatīt arī šodien. Turpinot veiksmīgi iesākto praksi, privātā kārtībā pieskatu arī citus bērniņus. Papildus sporta nodarbībām klubā, katru otro dienu es eju kājām, mana dienas distance ir ap 10 km.

Vai vienmēr esat bijusi aktīva dzīvesveida piekritēja?

Visu savu dzīvi biju un esmu aktīva. Bērnībā un jaunībā man visvairāk patika tieši aktīva atpūta. Arī tagad, neskatoties uz ikdienas aktīvo dzīves ritmu, uz sporta zāli cenšos nākt katru dienu.

Cik ilgi jau apmeklējat MyFitness sporta klubus?
Sakotnēji biju CityFitness kliente un tad jau MyFitness kliente, kopumā, man šķiet vairāk neka 10 gadi.

Kurš ir Jūsu iecienītākais MyFitness klubs? Kāpēc?
Es izvēlos MyFitness Bolero klubu jo, pirmkārt, tas ir tuvāk manai dzīvesvietai, otrkārt, labākie treneri un labākās nodarbības ir tieši Bolero klubā!

Kāpēc izvēlējāties tieši mūsu sporta klubu tīklu?

Mani pilnībā apmierina pakalpojumu klāsts, teritoriālais izvietojums un cenas. Nav pamata iet citur, ja viss, kas nepieciešams ir vienā vietā!

 

Kā Jums izdodas apvienot treniņus ar citiem ikdienas darbiem un pienākumiem?
Uz treniņiem es dotos no paša rīta, iegūstu enerģiju visai dienai un tad darba diena var sākties pozitīvi un produktīvi!

Ar kādiem argumentiem Jūs pārliecinātu savu draugu – nesportistu pievērsties fiziskām aktivitātēm?
Sports ir kustība, kustība ir veselība, veselība ir dzīve. Mana dzīve ir mana ģimene. Vēlies būt skaita un dzīvespriecīga – sporto vesela!

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

MyFitness