MyFitness

Lai ķermenis atjaunotos un būtu vesels, ikdienā svarīgi ievērot pārdomātu ritmu starp sportiskajām aktivitātēm, atjaunošanās procesu un miegu. Palīdzēt iedibināt veselīgākus ieradumus var arī jaunākās tehnoloģijas, piemēram, viedpulksteņi. Nēsājamo ierīču izmantošana kā veselības stāvokļa kontroles un uzlabošanas rīks, ir labs atbalsts padziļinātāku datu iegūšanai par savu pašsajūtu. Turklāt, tas var kalpot ne tikai kā atbalsts sportisko mērķu sasniegšanai, bet arī lieliski papildināt ikdienas aksesuāru klāstu.

Viedpalīgs treniņa laikā un pēc tā

Samsung jaunie viedpulksteņi Galaxy Watch5 un Watch5 Pro noderēs ne tikai fitnesa aktivitātēm, bet arī pēc treniņa – atpūtas un atjaunošanās procesā. Ķermeņa masas analīze ļaus iegūt datus par vispārējo ķermeņa sastāvu – kopējo tauku procentu ķermenī, muskuļaudu, kaulu un ūdens procentuālo daudzumu, kā arī kopējo kaloriju daudzumu, kas ikdienā nepieciešams ķermenim. Iegūtā informācija palīdzēs noteikt mērķus, veidot personalizētāku treniņu programmu un sekot līdzi progresam paša spēkiem. Kad būs pienācis laiks atpūsties, viedpulkstenis sniegs noderīgus datus, tostarp noteiks sirdsdarbības ātrumu un pielāgos ieteikumus par rekomendētā ūdens patēriņa daudzumu pēc treniņa, pamatojoties uz izsvīsto ūdens daudzumu.

Unikālais BioActive sensors sniegs padziļinātākus rādītājus par veselību, tostarp sirdsdarbības ātrumu, skābekļa līmeni asinīs un stresa līmeni. Turklāt viedpulkstenī iespējams iegūt papildu informāciju par savu sirds veselību, kontrolēt asinsspiedienu un veikt elektrokardiogrammas monitoringu.

Kvalitatīvai miega rutīnai

Veselīgiem miega paradumiem ir liela ietekme uz vispārējo veselības stāvokli un labsajūtu, tādēļ Samsung radītās tehnoloģijas palīdzēs uzlabot miega rutīnu. Izproti miega ciklu, iegūsti papildu informāciju par miega traucējumiem, t. sk. krākšanu un skābekļa līmeni asinīs. Uzlabo miega paradumus, izmantojot Sleep Coaching mēneša programmu.

Brīvajam laikam dabā

Galaxy Watch5 Pro radīts tiem, kuriem patīk pavadīt laiku pie dabas, svaigā gaisā. Šim viedpulkstenim ir izcils dizains, titāna korpuss un uzlabots baterijas darbības laiks. Pirmo reizi Galaxy sērijas viedpulkstenī ir iebūvēts GPX faila formāts, kas satur kartes datus un kuru var izmantot, lai dotos pārgājienos vai arī dalītos ar maršrutu lietotnē Samsung Health. Rūpējoties par drošību, pieejami intuitīvi balss paziņojumi, kas pārgājienu vai izbraukumu laikā ar velosipēdu, informēs par maršruta norādēm, līdz ar to viss fokuss būs uz ceļu un nebūs nepieciešams regulāri skatīties kartē. Savukārt, kad būsi gatavs doties mājās, ierīce sekos atpakaļceļa maršrutam, novirzot atpakaļ uz ceļa, pa kuru nokļuvi galamērķī.

Sporto mūzikas ritmā ar Galaxy Buds2 Pro

Jaunās premium klases austiņas Samsung Galaxy Buds2 Pro nodrošina ieskaujošu skaņu, kompaktu dizainu un nevainojamu savienojamību ar Galaxy ekosistēmas ierīcēm. Hi-Fi 24 bitu audio nodrošina kristāldzidru skaņu un ļauj justies kā daļai no mūzikas, kuru klausies. Austiņas labi pieguļ auss formai un ir īpaši piemērotas sportošanai. Uzlabotā aktīvā trokšņu slāpēšanas (ANC) funkcija novērš traucējošās skaņas, lai pilnvērtīgi un netraucēti varētu nodoties treniņam vai atbildētu uz zvanu, esot kustībā.

Samsung nācis klajā ar jauniem Galaxy Watch5 un Galaxy Watch5 Pro viedpulksteņiem, kas izceļas ar  izturību, personalizētu dizainu un funkcijām, kas palīdzēs uzlabot ne tikai vispārējo labsajūtu, bet arī miega kvalitāti. Turklāt, iegādājoties kādu no jaunās Galaxy Watch5 sērijas viedpulksteņiem līdz 30. septembrim, dāvanā saņem MyFitness 6 mēnešu abonementu. Piedāvājums spēkā kā esošajiem, tā jaunajiem MyFitness klientiem.

Uzzini vairāk www.samsung.lv

 

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

MyFitness