MyFitness

Jaunums MyFitness sporta klubā Fusion Pilates!

Kopš septembra MyFitness nodarbību sarakstu papildina jauns nosaukums ‒ Fusion Pilates. Par to, kāda veida treniņš tas ir, kāpēc tas labs un kam paredzēts, stāsta MyFitness Baltijas grupu nodarbību vadītāja Eva Ottasa (Eva Ottas).

Kas ir Fusion Pilates?

Nosaukums Fusion Pilates norāda uz to, ka šīs nodarbības atšķiras no tradicionālajām pilatēm vai tā saucamajām reformer pilatēm ar mainīgu programmu atbilstoši sezonas aktualitātēm. Esam izveidojuši pilnīgi jaunu MyFitness koncepta treniņu grupu nodarbību un ņēmuši vērā mūsu biedru paradumus un iecienītākos vingrinājumus, iekļaujot fitnesa mobilitātes un lokanības vingrinājumus un, protams, apvienojot tos ar klasiskajām pilatēm. Šis ir grupu treniņš īpašā studijā, kurā labākie pilašu trenažiera vingrinājumi tiek kombinēti ar fitnesa vingrinājumiem, īpaši pievēršoties mobilitātes un lokanības vingrinājumiem. Tas ir visa ķermeņa treniņš, kura mērķis ir stājas uzlabošana un funkcionāla ķermeņa attīstīšana.

Kam šie treniņi ir piemēroti?

Tā kā šī ir lēnas intensitātes nodarbība, kas ir saudzīga locītavām, tā noder ikvienam, kam rūp savs ķermenis. Šāda veida treniņš īpaši piemērots tiem, kam ir problēmas ar ceļu locītavām un tāpēc ir grūti atrast piemērotas nodarbības. Tā kā nodarbībā iekļauti daudz mobilitātes vingrinājumu, šis treniņš nodrošinās atbilstošu slodzi cilvēkiem ar mazkustīgu dzīvesveidu.

       

 

 

sdfdfdfsadsfdgddggggggggdddddddddfgfgfdgfh

Kas jāatceras, dodoties uz Fusion Pilates treniņu?

Nodarbību apmeklētājiem nepieciešams ņemt līdzi treniņu dvielīti un ūdens pudeli. Bailes un šaubas lai paliek aiz studijas durvīm! Katrs iesākums ir mazliet grūts, tādēļ nav jāuztraucas, ja kaut kas nesanāk uzreiz ‒ nodarbību vada treneris, kurš izskaidro visus vingrinājumus un vajadzības gadījumā palīdz.

Ir ļoti svarīgi uz treniņu ierasties laikus ‒ ja nodarbība ir sākusies, kavētāji zālē netiek ielaisti. Tāpēc ieteicams ierasties vismaz 5 minūtes pirms nodarbības sākuma, lai būtu pietiekami daudz laika sagatavoties treniņam.

Nodarbības laikā kājās jābūt zeķēm ‒ parastām vai ar pretslīdes pēdiņām. Fusion Pilates vingrinājumus neveic ne ar sporta apaviem, ne ar basām kājām. Jūsu pašu labsajūtai un ērtībai ieteicams vilkt piemērotu sporta tērpu.

Ar ko treniņš ir īpašs salīdzinājumā ar citām MyFitness piedāvātajām pilašu nodarbībām?

Esam gandarīti, jo šī grupu nodarbība ir jaunums ne tikai mūsu klubos, bet arī Baltijā un citās kaimiņvalstīs.

MyFitness kluba nodarbību grafikā ir iekļautas arī klasisko pilašu nodarbības, kas notiek uz grīdas paklājiņa, izmantojot klasisko pilašu metodi. Savukārt Fusion Pilates nodarbībās izmanto īpašu pilašu trenažieri (reformer).

Kā radās ideja Latvijā izveidot reformer pilašu grupu treniņus?

Pašlaik pasaulē ir vērojama strauja fitnesa attīstība un ar to saistītas tendences, un, protams, MyFitness vēlas saviem biedriem piedāvāt visas jaunākās iespējas. Tāpēc bija tikai laika jautājums, kad reformer pilates būs pieejamas mūsu klubos.

Idejas pamatā ir vēlme iepazīstināt mūsu biedrus ar dažādiem pilašu novirzieniem un padarīt tās pieejamākas nekā līdz šim.

Jauna koncepta izstrāde ir ilgs process. Sākām ar to, ka mūsu komanda apmeklēja gandrīz visas Eiropā esošās pilašu treniņu studijas, kas piedāvā reformer pilates. Mēs apmeklējām dažādas nodarbības, izmēģinājām dažādas trenažieru ierīces un rezultātā, ņemot vērā pieredzēto un apvienojot savas idejas, radījām savu versiju ‒ unikālo Fusion Pilates.

sdfdfdfsadsfdgddggggggggddddddddddddddddddddddddddddddddddddsddfgfgfdgfh

Kāda veida nodarbība ir Fusion Pilates?

Tā ir nodarbība, kurā ķermenis un prāts tiek trenēts kā viens veselums. Nodarbības laikā jūs attīstāt mobilitāti, vienlaikus veicot dažādus fiziskos vingrinājumus. Nodarbībā tiek apvienoti spēka vingrinājumi ar relaksācijas daļu. Nodarbības ilgums ir 50 minūtes, kuru laikā varat koncentrēties uz sevi.  Tāpat kā klasiskajās pilatēs, arī Fusion Pilates nodarbībās ir nepieciešama pilnīga koncentrēšanās, tāpēc visas rūpes un domas šīs nodarbības laikā tiek atstātas aiz sporta zāles durvīm.

Ko nozīmē Fusion Pilates?

Pilates ir vingrinājumu sistēma, ko 20. gadsimta 20. gados izveidoja Džozefs Pilatess (Joseph Pilatese), kura vārdā šī nodarbība arī nosaukta. Džozefs Pilatess vēlējās radīt jaunu vingrojumu kompleksu, kas stiprinātu ne tikai ķermeni, bet arī prātu. Deviņdesmitajos gados tā piedzīvoja īstu zvaigžņu stundu, un to īpaši popularizēja popzvaigznes.

Treneri, kuri vadīs Fusion Pilates nodarbību:

Daiga Otomere – Freiberga, Anastasija Tkačova, Laura Vērdiņa, Viktorija Podoprigora, Kristīne Mūrniece, Anna Vasiļjeva, Aija Zēmele, Santa Linga, Ilze Matīsa.

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?