MyFitness

Veselīga ķermeņa panākuma atslēga slēpjas ne tikai regulārā sporta zāles apmeklēšanā, bet arī pareizā uzturā. Un kas gan var būt labāks par produktiem, kas ražoti Latvijā.

Saruna ar lauku labumu vietnes svaigi.lv saimnieci Elīnu Novadu, kura arī ir aktīvs MyFitness Kluba Biedrs.

Kādu vietu Tavā dzīvē ieņem sportiskās aktivitātes?

Pirms diviem gadiem es pieņēmu lēmumu, ka sportiskās aktivitātes būs regulāra daļa no manas dzīves, sev par mērķi apņemoties nodarboties ar sportu piecas dienas nedēļā. Ar nelielām atkāpēm man tas ir arī izdevies. Es izvēlos trenēties kopā ar treneri. Šāds lēmums man ir ļāvis gadu garumā turēties pie ikdienas ritma un disciplīnas. Optimāli man trīs reizes nedēļā ir spēka un funkcionālie treniņi, papildus tam vienu reizi nedēļā man ir 4 x 4 treniņš uz skrejceļa un vēl es spēlēju padel teniss. Vasarā mācos veikot, ziemā slēpoju un cauri visām sezonām dodos īsākos vai garākos pārgājienos. Es labprāt pamēģinu arī jaunus sporta veidus un viegli atsaucos aicinājumiem doties piedzīvojumos.

Vai vienmēr esi bijusi aktīva dzīvesveida piekritēja?

Es kopš bērnības esmu nodarbojusies ar sportu, bet ir bijuši arī dažādi dzīves periodi, kad es neesmu varējusi atrast regulāru treniņu ritmu, tas bija saistīts ar dažādām pārmaiņām un izaicinājumiem dzīvē. Ja es varētu dot vienu padomu pati sev, es teiku: “Nekad nepārtrauc sportot!”.

Cik svarīgu lomu fiziskās aktivitātes spēlējušas Tavā dzīvē?

Pēdējos gados es ļoti skaidri apzinos, cik būtiska loma ir fiziskajām aktivitātēm kvalitatīvai dzīvei ilgtermiņā. Es par to lasu un mācos no dažādiem ekspertiem. Man ikdienā ir gana daudz pienākumu – divi bērni un mājas dzīve, darbs uzņēmumā, sabiedriski publiskais darbs un paralēli tam visam es vēlos aktīvi un aizraujoši pavadīt brīvo laiku. Tam visam vajag spēku un enerģiju, un es to sev cenšos nodrošināt caur sakārtotu dienas ritmu, apzinātām izvēlēm un caur mērķtiecīgām fiziskajām aktivitātēm ar zinošu treneru atbalstu.

Kāpēc MyFitness?

Es ar nelieliem pārtraukumiem esmu bijusi MyFitness klients jau daudzus gadus. MyFitness sporta klubi vienmēr ir bijuši pieejami tuvu manām dzīvesvietām. Klubos vienmēr ir augsta servisa kvalitāte, plašs treniņu piedāvājums un patīkama vide, kuru nodrošina koptas telpas un atsaucīgs personāls.

Kā nonāci pie idejas radīt Svaigi.lv? 

Pirms 7 gadiem, kad manai meitiņai vēl nebija 1 gads, man bija jāsāk viņai piedāvāt papildus produktus. Es gribēju dot savam bērnam to pašu labāku. Tāpēc es meklēju, kur iegādāties Latvijā audzētu bioloģisku pārtiku. Tobrīd es izmēģināju dažādus produktu piegādes veidus un procesā es skaidri ieraudzīju, ka Latvijas laukos ir brīnišķīgi, augstas kvalitātes produkti, bet tie nav regulāri aizsniedzami mūsdienīgam, aizņemtam, strādājošam ģimenes cilvēkam. Manī nostiprinājās pārliecība, ka Latvijā ir nepieciešams serviss, kas saved kopā mazās saimniecības ar pircējiem, kuriem produkti ir radīti. Tā pirms 7 gadiem es izveidoju pirmo un lielāko virtuālo tirgu Latvijā – Svaigi.lv.

Cik dažādu jomu pārstāvji darbojas un ir atrodami svaigi.lv platformā?

Mūsu saimē pagājušajā gadā bija vairāk kā 180 mazās zemnieku saimniecības un mazie ražotāji ar tūkstošiem produktu, kurus piedāvājam iegādāties mūsu pircējiem virtuāli. Droši varu teikt, ka mūsu piedāvājumā ir labākais, kas Latvijas saimniecībās audzis un gatavots.

Kā tiek meklēti un uzrunāti jaunie Latvijas ražotāji, zemnieki?

Izvēloties produktus sortimentam, mēs fokusējamies uz dabīgiem, īstiem un kvalitatīviem produktiem ar zināmu izcelsmi. Mums Latvijā ir pieejami augstas kvalitātes pārtikas produkti, un tas ir dzīves luksus pasaules mērogā. Savā darbā mēs sekojam līdzi Latvijas saimnieku darbam un jaunumiem nozarē. Daļu saimniecības mēs uzrunājam paši sadarbībai, daļa saimniecību atnāk pie mums paši. Mēs esam atvērti sadarbībai un vēlamies dot iespēju caur Svaigi.lv tirgot produktus pēc iespējas vairāk Latvijas mazajām saimniecībām.

Vai Tavuprāt sabiedrības izpratne par sociālo uzņēmumu formu aug?

Svaigi, SIA ir reģistrēts sociālais uzņēmums kopš 2019. gada. Mūsu darbs ir organizēt un attīstīt vietējās pārtikas īso piegādes ķēdi ar moderniem e-komercijas risinājumiem, caur to atbalstīt saimniecības visos Latvijas reģionos un nodrošināt kvalitatīvas vietējās pārtikas pieejamību Latvijas iedzīvotājiem. Latvijā sociālās uzņēmējdarbības nozare ir gana jauna, bet ar aktīvu Labklājības ministrijas un citu iesaistes pušu darbu, izpratne par sociālo uzņēmējdarbību Latvijā tikai aug. Es patiesi ceru, ka nākotnē mēs paši un uzņēmumi, izvēloties sadarbības partnerus vai piegādātājus lēmumu pieņemšanas procesā, kā būtisku argumentu ņems vērā uzņēmuma sociālās ietekmes aspektu.

Latvija ir neticami skaista zeme, kur dzīvot un audzināt bērnus. Un Svaigi.lv ir mana darbībā izteikta mīlestība pašai pret savu zemi un cilvēkiem.

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?