MyFitness

Ko darīt, lai vasarā vēders nav jāslēpj zem mēteļa? MyFitness trenere Madara Treimane iesaka spēka vingrojumus vēdera muskulatūrai.

1

Sākuma stāvoklis: sēdus, mugura taisna, skatiens uz priekšu, rokas sakrustotas virs pleciem, ceļi saliekti 45 grādu leņķī, papēži pie grīdas. Ieelpojot aktivizē iegurni un lēnām laižas lejā līdz lāpstiņām. Svarīgi ir nenolaist galvu, zods nav piespiests pie krūškurvja, skatiens pāri ceļiem. Izelpojot sasprindzina vēdera muskulatūru un turpina kustību uz sākuma pozīciju. Svarīgi ir noturēt rokas pie pleciem un papēžiem pie grīdas. Atkārto 15-20 reizes 2-3 piegājienos.

2

Sākuma stāvoklis: sēdus, mugura taisna, pleci lejā, skatiens uz priekšu, ceļi atcelti no grīdas 90 grādu leņķī, pēdas atliektas ceļu augstumā. Rokas aiz muguras, plaukstas tuvāk pie sēžas. Vienlaikus ar ieelpu nolaiž muguru lejā līdz lāpstiņām un iztaisno kājas uz priekšu. Svarīgi ir nenolaist papēžus pie zemes un noturēt taisnu muguru. Izelpojot atgriežas sākuma pozīcijā. Atkārto 15-20 reizes 2-3 piegājienos.

3

Sākuma stāvoklis: balsts uz ceļiem un rokām (četrrāpus), delnas zem plecu līnijas, ceļi zem gurnu līnijas (ja vēlas lielāku slodzi – ceļi atcelti no grīdas). Vēders ievilkts, mugura taisna, skatiens vērsts uz leju. Vienlaikus atceļ un notur labo roku (uz priekšu) un kreiso kāju (atpakaļ), atgriežas sākuma pozīcijā un izpilda uz otru pusi. Atkārto 12-16 reizes.

 

Foto: Andrejs Ņikiforovs

Avots: Žurnāls Kapitāls

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?