MyFitness

Šobrīd svarīgāk nekā jebkad ir iepirkties prātīgi, taupot finansiālos līdzekļus, un izmantot visu nopirkto efektīvi. Tādēļ MyFitness un blogs Foodprep.lv aicina Tevi plānot ēdienreizes!

Ja šķiet, ka ēdienreižu plānošanas pirmais solis ir uzrakstīt plānu, tad Tu maldies!

Ēdienreižu plānošanu vienmēr būtu jāsāk ar ledusskapja un virtuves plauktu satura izpētīšanu, tajā skaitā produktu, kam drīzumā beigsies termiņš, identificēšanu. Šos produktus būtu jāiekļauj savā šīs nedēļas ēdienreižu plānā, lai pārtika neietu postā. 

Tālāk, vienojoties ar ģimenes locekļiem, jāizdomā, ko vēlaties ēst dažas turpmākās dienas. Ja nepieciešams, smelies idejas recepšu grāmatās un ēdiena blogos, bet nepārspīlē – lielākoties gatavo kaut ko vienkāršu un sev zināmu. Tad apzini trūkstošos produktus, kas nepieciešami, lai pagatavotu maltītes. Pie reizes palūko, vai nav jāiegādājas arī kāda no mājsaimniecības precēm. Ievērojot šo stratēģiju, dosies uz veikalu retāk un iztērēsi arī mazāk naudas.

Iepirkumu sarakstu (tādā kārtībā, kā iesi pa veikalu) un ēdienreižu plānu ir vērts pierakstīt – elektroniski, uz papīra lapas vai plānotājā. Tā kā ēdienreižu plānošana uz papīra lapas foodprep.lv sekotāju vidū izrādījās vispopulārākā, tad piedāvājam Tev lejupielādēt ēdienreižu plānotāju, ko vari izprintēt!  ĒDIENREIŽU-PLĀNOTĀJS

Ir saprotams, ka šobrīd sajūtas liek iepirkt pārtikas krājumus, taču patiesībā šis ir brīdis vispirms iztērēt jau esošos krājumus un tikai tad virtuvi papildināt ar jauniem produktiem – tādiem, kam ir ilgs derīguma termiņš, kas nesabojāsies, kas ir prātīgi sapirkti, kuri virtuvē aizņem vietu ar mērķi un kurus Tu zini, kā izmantosi. Šobrīd nevajadzētu izķert no veikaliem aizdomīgus saldētos maisījumus un konservus, kurus neesi nekad ēdis un pērc, tikai lai būtu, ko ielikt plauktā.

Saistītie raksti:
Kur plānot ēdienreizes? 
Pārtikas krājumi virtuves skapītī 
Sabalansētas maltītes formula 
Raksts tapis speciāli priekš MyFitness sadarbībā ar Klintu no Foodpreplv. Seko Klintai @foodpreplv un uzzini par veselīgu uzturu un ēdienreižu plānošanu vairāk!

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?