MyFitness

Jau 2014.gadā tika paziņots, ka drīzumā tiks atvērts MyFitness Matīss klubs, kāpēc tā atklāšana tik ļoti aizkavējās?

Ēriks: “Pirmo reizi sabiedrība par MyFitness Matīss sporta kluba izveides ieceri padzirdēja 2014.gada nogalē. Tas bija ļoti aktīvs periods, jo MyFitness sporta klubu tīklā notika rebrendings (AS MyFitness iegādājās kādreizējo sporta klubu tīklu City Fitness). Tas bija periods, kad viss mainījās un ierastā mierīgā vide tika izjaukta, bet šeit jāsaka, ka pozitīvā ziņā, jo uzņēmums ar iepriekšējo nosaukumu sevi bija izsmēlis un MyFitness – Ziemeļnieciskais Igauņu uzņēmums, ieviesa pilnīgi jaunu – mūsdienīgu skatījumu. Matīsa klubs bija City Fitness iesāktais, bet nepabeigtais projekts. Tā kā mainījās arī sporta kluba iekšējie standarti, bija pilnībā jāpārstrādā viss, kas bija paveikts līdz šim. Šādās reizēs rodas arī pārdomas, vai vieglāk ir visu sākt no jauna vai pārveidot esošo! Šīs gan bija tikai pārdomas, jo bijām jau ceļa vidū un sākt visu no jauna nebija iespējams!“

 

MyFitness Matīss tik tiešām jau iegājis vēsturē kā gaidītākais un apspriestākais sporta klubs Latvijas vēsturē pat vēl neatverot durvis apmeklētājiem!

Ēriks: “Jā,  šī no tiesas ir ilgākā kluba atklāšana ne tikai manā klubu atklāšanas pieredzē, bet nebrīnīšos, ja Latvijas vēsturē! Saskārāmies ar daudziem izaicinājumiem, kas bija saistīti gan ar tehniskiem jautājumiem, gan ar birokrātiskiem. Ļoti daudz laika tika zaudēts gaidot atbildes no dažādām valsts instancēm. Kluba būvniecībā aktīvi iesaistījās mūsu kolēģi no Igaunijas, kas varēja arī objektīvi salīdzināt darba gaitu un procedūras Igaunijā un Latvijā. Diemžēl lielā birokrātija ir tas, kas izceļ Latviju uz pārējām Baltijas valstīm. Kamēr būvējām 1 klubu Latvijā, paralēli Igaunijā tika būvēti un atklāti veseli 3 klubi! Esam izgājuši ļoti daudz kam cauri. Esam daudz mācījušies, bet tajā pašā brīdī ir lietas, kas būtu jāsakārto valsts līmenī.”

 

Alīna, Jūs kā trenere noteikti ikdienā regulāri saskārāties ar jautājumu no klientiem par MyFitness Matīss atklāšanas datumu. Vai arī paši darbinieki to gaidīja tikpat ļoti?

Alīna: “Manuprāt, darbinieki to ir gaidījuši vēl vairāk un vēl ilgāk, jo par jaunā kluba lokāciju uzzinājām vēl pirms informācijas publiskošanas. Toreiz mēs vēl nenojautām, cik garš ceļš mums būs ejams. Vienīgais ko zinājām, ka platība būs ievērojami lielāka nekā esošajos klubos, bet kāds tas būs un, ko tas nesīs, mēs nevarējām paredzēt. Es domāju, ka liela daļa no darbiniekiem jūt īpašu piederību MyFitness Matīss klubam! Tas ir sporta klubs, kas ir tapis ar ļoti lielas MyFitness komandas atbalstu – gan morālu, gan fizisku! Tas ir mūsu kopīgs lolojums!  Teikšu godīgi, bija brīdis, kad man likās, ka nebūs! Doma, ka mēs neatvērsimies jau šķita pavisam reāla un daļēji pat pieņemta. Bija tik daudz BET…”

 

Ērik, kā Jūs kā vadītājs vērtējat MyFitness sporta kluba tīkla  ienākšanu Latvijas tirgū, nomainot iepriekšējo tirgus līderi?

Ēriks: “MyFitness bija pilnīgi jauns standarts. Sakotnēji, protams, šķita, ka daudzas lietas mūsu tirgū nestrādās, jo esam raduši pie citādas lietu kārtības, bet intensīvi strādajot pie sporta kluba apmeklētāja izglītošanas, izdevās pārliecināt, ka inovācijas, ko ieviešam ir nākotnes standarts. Paldies mūsu biedriem, kas mums uzticējās! Ļoti palīdzēja arī  apziņa, ka aiz visa jaunā un nezināmā stāv spēcīga komanda, kas ikdienā profesionāli un apzinīgi pilda savus pienākumus, bet sirdī ir īsti fitnesa entuziasti! Ar tādu komandu var kalnus gāzt!  Nav šaubu, ka arī turpmāk MyFitness būs līderis sporta klubu jomā. Un iespējams ne tikai!  Jā, nav noslēpums, ka aktīvi strādājam pie pasākumu organizēšanas – nometnēm, aktīvām nedēļas nogalēm, fitnesa dienām. Tie ir pasākumi, kas notiek ārpus sporta kluba telpām. MyFitness daudziem kļuvis jau par dzīvesveidu, jo apmeklētāji satiekās ne tikai sporta kluba sienās, bet kopā arī pavada brīvo izklaides laiku!”

Ar ko atšķiras MyFitness Matīss sporta klubs no esošajiem MyFitness sporta klubiem?

Ēriks: “Tik daudz dienas un mēneši ir aizvadīti šajās telpās, lai tās būtu tādas, kādas tās ir šodien. Tas ir jāredz savām acīm, klubs ir pārāk iespaidīgs, lai mēģinātu to raksturot, jo cilvēkiem tomēr acu priekšā uzreiz veidojas sava vīzija pēc uzkrātās pieredzes, bet šis klubs ir pilnīgi cits stāsts! Tā ir jauna nodaļa!”

Alīna: “Iespējams, ļoti subjektīvi, bet es uzskatu, ka Rīga šādu sporta klubu vēl nav redzējusi! Plašums ir pirmais, kas atšķir šo klubu no pārējiem. Šajā gadījumā telpas tika pielāgotas klubam, nevis klubs tika pielāgots jau esošām telpām.  Tā ir milzīga atšķirība. Četras nesaistītas zonas, kur vienlaicīgi var notikt dažādi grupu treniņi,  kopumā 1h laikā var vingrot ap 120 cilvēkiem un te mēs runājam tikai par grupu nodarbībām! Esošais plašums ir ļāvis mums izvērsties arī kardio un spēka trenežieru zonā, kas nav bijis iespējams citos mūsu sporta klubos. Katram no mūsu klubiem ir sava “dvēsele”, katrs ir atšķirīgs! Tas ir līdzīgi kā ar bērniem, kuriem katram savs raksturs, bet mīlam jau visus vienlīdz stipri!”

 

Vai līdz ar Matīsa atklāšanu varētu teikt, ka notikusi arī tirdzniecības centra Bērnu Pasaule “atdzimšana”?

Ēriks: “Jā, tieši tā! Ja agrāk šī ēka bija zināma ar daudziem maziem veikaliņiem, kur tirgoja bērnu apģērbu, tad tagad te ir lielākais un labākais sporta klubs Rīgā. Mums kaimiņos – stāvu zemāk,  ir arī atklāta iekštelpu kartinga trase, kā arī tiek rekonstruēti pārējie stāvi. Šādas pārmaiņas tirdzniecības centrs Bērnu Pasaule piedzīvo pirmo reizi. Pieļauju domu, ka nosaukums Bērnu Pasaule arī drīz piedzīvos re-brendingu! Dzīvosim – redzēsim!”

Alīna: “Es atceros to laiku, kad uz Bērnu Pasauli kopā ar mammu devāmies kā uz izklaides centru. Tas bija vesels piedzīvojums. Kas tieši bija tas, kas raisīja šīs pozitīvās emocijas, to vairs nemaz neatceros, bet atceros to kafejnīcu ceturtajā stāvā, kur bija garšīgākie saldējuma kokteiļi! Kuriozi, bet tagad tieši saldējumu kokteiļu vietā ir lieliska brīvo svaru zona. Tiem, kas atceras Bērnu Pasauli tādu kāda tā bija, būtu jāatnāk uz MyFitness Matīss klubu kaut vai tikai ekskursijas dēļ!J Vai tā ir “atdzimšana”? Es uzskatu, ka jā. Fitness un aktīvs dzīvesveids kļūst aizvien populārāks un sporta kluba apmeklējums vai citas fiziskās aktivitātes dažas reizes nedēļā vidējam rīdziniekam ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa. Mūsdienīgs sporta klubs lieliskā lokācijā ar plašu pakalpojumu klāstu nevar nepiesasitīt aktīvos rīdziniekus.”

 

Ērik, vai pats ikdienā nodarbojaties ar sportu?

Ēriks: (nosmīn) “Klubu būvniecības laikā (paralēli MyFitness Matīss klubam notika arī MyFitness Galleria Riga kluba būvniecība), kā arī saistībā ar ģimenes lietām, sports bija atstāts otrajā plānā. Tagad esmu atpakaļ ierindā –  trenējos svaru zālē, ko papildinu ar skrējieniem brīvā dabā.”

Alīna, Jūs esat ne tikai treneru menedžere MyFitness uzņēmumā, bet arī pati ikdienā vadāt gan privātos treniņus, gan grupu nodarbības! Vai pašai arī sanāk laika treniņiem?

Alīna: “Jā, mana diena sākas birojā, bet beidzas kādā no sporta klubiem.  Ja pēc dienas birojā man nav jābrauc uz treniņu, tad es principā uzskatu to par saīsināto darba dienu! Treneris ir tāds pats cilvēks kā visi, arī mums nepieciešama motivācija treniņam, nu vismaz man (smaida)! Nepieciešams kāds, kurš iedvesmo, kāds, kurš liks ik pa laikam izkāpt no komforta zonas. Man ir grūti trenēt pašai sevi, kā arī, esmu diezgan prasīga pret treneriem, es sevi varu nodot tikai tāda trenera rokās, kuram pilnībā uzticos, kā arī, kas ir emocionāla un eksplozīva personība. Jauns inventārs arī iedvesmo, man bija iespēja iziet TechnoGym meistartreneru apmacību kursu TechnoGym Wellnes Institūtā un iemēģināt inventāru, kas Rīgā vēl nebija pieejams. Un tagad šis inventārs mums ir MyFitness Matīss klubā! SKILLMILL mehāniskais celiņš noteikti ir viens no maniem favorītiem.”

 

Kura zona jaunajā sporta klubā Jums pašiem šķiet vispievilcīgākā?

Ēriks: “Kā jau minēju, viss klubs ir viena liela un pievilcīga konfekte, pat varētu teikt šokolādes kārba! Tas, kas ļoti priecē, ka jaunajā klubā ir lieliskas aerobikas zāles, kur pietiks vieta ikvienam, arī audiālais aprīkojums ir iespaidīgs. Viens ir skaidrs, ka šajās zālēs būs kārtīgas ballītes – es domāju grupu nodarbību ballītes! Protams, mani kā vīrieti, ļoti uzrunā brīvo svaru zona! Nešaubos, ka pats būšu regulārs šīs zāles apmeklētājs!”

Alīna: “Kā jau minēju iepriekš, funkcionālajā zonā SKILLMILL celiņi ir mans favorīts, bet tā kā es esmu arī grupu nodarbību treneris, tad aerobikas zāle, kas piemērota 50 dalībniekiem vienlaicīgi, nevar neiedvesmot! Šie ir labākie apstākļi grupu treniņiem – plašums, skatuve, apgaismojums, akustika…par visu ir padomāts. Vadot nodarbību tādā zālē, šķiet, ka esi kādā fitnesa konvencijā. Kluba tapšanas laikā vēroju kā top šis skaistums un apzinājos, cik ļoti gribētu vadīt nodarbības šajās zālēs! Diemžēl dienu skaits nedēļā un stundu skaits dienā ir tāds kāds ir, un grupu treniņi MyFitness Matīss klubā man izpaliek, nu vismaz pagaidām.”

 

Kā kopumā vērtējat Rīgas iedzīvotāju fizisko aktivitāti? Vai tā palielinās? Vai cilveki vairāk piedomā pie veselīga dzīvesveida?

Ēriks: “Noteikti! Mūsu sporta klubu apmeklējumu dati paši par sevi runā! Arī fiziski klubos izjūtam, ka apmeklētāji klubos ir vairāk un ir lielāka klubu noslogotība. Kopumā cilvēki vairāk seko līdz savam izskatam, interesējas par treniņiem un uzturu. Piemēram, agrāk retu reizi varēja redzēt kādu uz ielas skrienam, tagad tas vairs nešķiet nekas īpašs, pat laukos cilvēki paralēli lauku darbiem un citām aktivitātēm piekopj skriešanu un nūjošanu. Tomēr, salīdzinot ar citām valstīm, mums vēl ir kur augt! Vienmēr ir kur augt, un mēs esam gatavi augt!”

Alīna: “Jā, noteikti palielinās. Manuprāt, Rīgai ir milzīgs potenciāls un iedzīvotājiem ir iespēja saņemt tiešām kvalitatīvus pakalpojumus. Es ticu, ka ne tik tālā nākotnē lielākājai iedzīvotāju daļai  fiziskās aktivitātes un sporta klubu apmeklējums būs tikpat pašsaprotama lieta kā regulārs friziera apmeklējums. Tie, kas ir uzsākuši sportot un ir atraduši sev piemērotāko fizisko aktivitāti, tie ir kļuvuši pozitīvi atkarīgi no sporta kluba. Šī ir viena no labākajām atkarībām, kas vien var būt!”

 

Ērik, vai varat ieskicēt tuvākās nākotnes plānus?

Ēriks: “Neapstāties pie sasniegtā!  Nav noslēpums, ka šajā klubā esam ieguldījuši teju 2 miljonus eiro, bet mums jau rindā gaida jauni izaicinājumi, attīstot nākošos klubus un konceptus. Tuvāko 3 gadu laikā dosim iespēju iedzīvotājiem sportot vēl vismaz 3 klubos. Tāpat, kā jau minēju, esam nopietni pievērsušies pasākumu organizēšanai, jo mūsu biedriem vairs nepietiek ar MyFitness kā sporta klubu, viņi grib ar mums pavadīt savas brīvdienas, savus atvaļinājumus. Dažkārt šķiet, ka cilvēki pat pakārto dzīvi MyFitness, jo apmeklējuma reizes dažiem mūsu aktīvākajiem klientiem ir vienlīdzīga ar dienu skaitu gadā! Un mēs neatpaliksim! “

 

 

 

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?