MyFitness

MyFitness Galleria Riga sporta kluba 3.dzimšanas dienas svētku ietvaros sveicām mūsu aktīvākos kluba biedrus!

Inga Golubeva gada laikā aizvadījusi 260 treniņus!

Kā pati Inga mums rakstīja:

Ļoti patīkams pārsteigums, jo vēl pirms  vairāk kā gada biju redzējusi tos nereāli lielos apmeklējumu skaitļus citiem un likās, ka tas nav iespējams normālam, vidusmēra cilvēkam.

Lūdzu, nedaudz raksturojiet sevi. Ar ko nodarbojaties, kādi ir Jūsu vaļasprieki, kā atpūšaties un, kādu vietu Jūsu dzīvē ieņem sportiskās aktivitātes?

Šobrīd izbaudu vasaru un atvaļinājumu. Patīk lasīt grāmatas. Ja ir attiecīgs noskaņojums, dažreiz mēdzu zīmēt, dievinu garas pastaigas svaigā gaisā. Pēdējā laikā sportiskās aktivitātes ieņem arvien lielāku lomu manā dzīvē. Šķiet, ka diena nav izdevusies, ja neesmu bijusi kaut kur ārpus mājas un izkustējusies.

Vai vienmēr esat bijusi aktīva dzīvesveida piekritēja?

Gribētos teikt, ka jā, jo sportiskās aktivitātes vairāk vai mazāk ir saistījušas vienmēr. Vidusskolā nesapratu, kā var bastot sporta stundas, jo manā izpratnē tas bija vienīgais priekšmets, kuru nebija jēgas neapmeklēt.

Cik ilgi jau apmeklējat MyFitness sporta klubus?

Nu jau būs pagājuši divi gadi.

Kurš ir Jūsu iecienītākais MyFitness klubs? Kāpēc?

Visbiežāk  apmeklētākais ir Galleria Rīga, bet apmeklēju arī Matīss, Barona Centrs un pa retam Berga Bazārs klubus. Patīk, ka visi ir salīdzinoši tuvu mājām un ir iespēja izvēlēties. Izvēlos pēc piedāvātajām nodarbībām, kuras uzrunā.

Kāpēc izvēlaties tieši mūsu sporta klubu tīklu?

Liels pluss, ka varu apmeklēt jebkuru klubu, tādējādi ir plašāka izvēle grupu nodarbībām. Ērtas lokāciju vietas, tuvu mājām.

Kā Jūs spējat apvienot treniņus ar citiem ikdienas darbiem un pienākumiem?

Kādu stundu dienā noteikti var atrast treniņam. Ja nevar, tad tās ir tikai atrunas, nevēlēšanās un sevis mānīšana.

Ar kādiem argumentiem Jūs pārliecinātu savu draugu – nesportistu pievērsties fiziskām aktivitātēm?

Fiziskās aktivitātes – tas ir ieguldījums sevī. Tas ir laiks, ko velti tikai sev, savu domu un ķermeņa sakārtošanai. Pēc fiziskajām aktivitātēm vienmēr ir lieliska pacilātības sajūta.


Lepojamies ar mūsu biedriem. Paldies, Inga, ka padalījāties savā stāstā ar mums!

Uz tikšanos treniņos!

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?