MyFitness

MyFitness Galleria Riga sporta kluba 3.dzimšanas dienas svētku ietvaros sveicām mūsu aktīvākos kluba biedrus!

Gita Zvaigzne gada laikā aizvadījusi 310 treniņus!

Lūdzu, nedaudz raksturojiet sevi. Ar ko nodarbojaties, kādi ir Jūsu vaļasprieki, kā atpūšaties un, kādu vietu Jūsu dzīvē ieņem sportiskās aktivitātes?

Esmu “vidēja vecuma”, klasiska “biroja žurka” 😊 , mana ikdiena paiet sēžot pie datora. Ir dienas, kad sēžot pie galda tiek pavadītas vairāk kā 11 h. Manā dzīvē par vaļas prieku ir kļuvis sports, tagad savu ikdienu nevaru iedomāties bez treniņa.

Vai vienmēr esat bijusi aktīva dzīvesveida piekritēja?

Pēc dabas esmu aktīva, bet nevarētu teikt, ka sports vienmēr ir bijis mana dzīves sastāvdaļa. Darbs, laulība, ģimenes pieaugums, mājsaimniecības uzturēšana … Teikt, ka nebija laika sportiskām aktivitātēm nebūtu pareizi – bija citas prioritātes. Tiesa pie nekā laba tas nenoveda. 😊

Cik ilgi jau apmeklējat MyFitness sporta klubus?

Pirms pāris gadiem nolēmu, ka vairs nevēlos aizvadīt tik mazkustīgi savu diennakti  – sēdēt darbā, pēc tam sēdēt mājās dīvānā un vēlāk iet gulēt, nolēmu sākt vingrot. Sāku pamazām, ar ne tik aktīviem treniņiem, izmēģināju gandrīz visus treniņa veidus, lai saprastu, kuri tieši man vislabāk patīk.

Kurš ir Jūsu iecienītākais MyFitness klubs? Kāpēc?

Es apmeklēju dažādus MyFitness klubus, tas ir atkarīgs no dienas plānojuma un kādi treniņi plānoti konkrētajā dienā attiecīgajā klubā.

Kāpēc izvēlaties tieši mūsu sporta klubu tīklu?

MyFitness piedāvā visplašāko sporta klubu tīklu – tas vienmēr ir pa ceļam. Piedevām, izvēloties klubu, man bija svarīga sauna – tik patīkami pēc treniņa ieiet pasildīties.

Kā Jūs spējat apvienot treniņus ar citiem ikdienas darbiem un pienākumiem?

Protams, ka treniņi aizņem pietiekami lielu manu laika daļu, pie tā bija jāpierod manai ģimenei un draugiem. Pirms tam visu savu laiku  veltīju kādam citam, tagad atļaujos daļu no sava laika veltīt tikai sev!

Ar kādiem argumentiem Jūs pārliecinātu savu draugu – nesportistu pievērsties fiziskām aktivitātēm?

Labs jautājums! 😊 Labākais arguments ir mans smaids ar kuru vienmēr dodos ārā no sporta kluba. Vārds “sports” varētu biedēt cilvēkus vecumā +38 – liekas fiziski grūti un sarežģīti. Bet šajā klubā ir tik plašs piedāvājums, ka katrs var atrast sev piemērotāko. Katram ir savi argumenti, lai kaut ko darītu, vai nedarītu. Mans arguments – atstāt treniņā visu negatīvo, ko pa dienu esmu uzkrājusi un uzlādēties ar pozitīvu enerģiju.

Lai visiem laba veselība un smaids sejā! 😊


Lepojamies ar mūsu biedriem. Paldies, Gita, ka padalījāties savā stāstā ar mums!

Uz tikšanos treniņos!

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?