MyFitness

Saistībā ar MyFitness Domina sporta kluba 5.dzimšanas dienu sveicam aktīvākos un uzticīgākos kluba apmeklētājus!

Inga Bombina  gada laikā apmeklēja sporta klubu 269 reizes.

 

Lūdzu, nedaudz raksturojiet sevi. Ar ko nodarbojaties, kādi ir Jūsu vaļasprieki, kā atpūšaties un, kādu vietu Jūsu dzīvē ieņem sportiskās aktivitātes?

 

Inga Bombina

Esmu divu bērnu māmiņa, ļoti aktīva un ļoti iemīlējusi aktīvu dzīvesveidu! Esmu pilnībā pārņemta ar MyFitness grupu nodarbībām, īpaši TRX un Tabatu. Pateicoties šīm nodarbībām esmu sākusi arī skriet! Ja man kāds vēl nesen būtu ko tādu stāstījis, laikam neticētu.Šobrīd esmu sākusi skriet arī maratonus. Un pats galvenais izaicinājums bija Stipro Skrējiens, kuru es noskrēju tikai un vienīgi pateicoties treniņiem un jūsu treneriem!

Vai vienmēr esat bijis aktīva dzīvesveida piekritēja?

Man sportam dzīvē vienmēr ir bijusi ļoti svarīga vieta jau no bērnības. Jā, laikam esmu ļoti aktīva, taču par neatņemamu dzīves sastāvdaļu tas palika, kad sāku intensīvi sportot MyFitness. Nevaru iedomāties dienu bez kādas fiziskas aktivitātes, ja neesmu bijusi sportot, liekas ka kaut kas pietrūkst.

Cik ilgi jau apmeklējat MyFitness sporta klubus?

MyFitness sporta klubus jau divarpus gadus

Kurš ir Jūsu iecienītākais MyFitness klubs? Kāpēc?

Domina un Bolero. Pirmkārt, tuvu darbam un dzīvesvietai, otrkārt, šajos klubos strādā labākie treneri! 🙂

Kāpēc izvēlaties tieši mūsu sporta klubu tīklu?

Sākumā bija izdevīga atrašanās vieta. Ar laiku sapratu, ka Jūsu klubos strādā fantastiskākie treneri, izcili administratori, reģistrācijas un apmaksas sistēma ir lieliska!

Kā Jūs spējat apvienot treniņus ar citiem ikdienas darbiem un pienākumiem?

Šobrīd treniņi ir kļuvuši par dzīves neatņemu sastāvdaļu, kas sniedz ne vien pozitīvas emocijas, bet arī enerģijas devu dienai. Par cik MyFitness ir tik plašs un pieejams nodarbību grafiks, ir iespējams tikt uz nodarbībām.Noteikti izkārtoju dienas darbiņus tā, lai tiktu pasportot.

Ar kādiem argumentiem Jūs pārliecinātu savu draugu – nesportistu pievērsties fiziskām aktivitātēm?

Aktīvs dzīvesveids noteikti ir labāks par sēdēšanu pie TV. Es noteikti visiem ieteiktu doties uz MyFitness, lai pievērstos sportiskajām aktivitātēm kopā ar fantastiskiem treneriem un burvīgiem cīņu biedriem! Kā man iemācija viens ļoti vieds cilvēks – galvenais ir pareizā motivācija, cīņa ar sevi, cīņa ar slinkumu un veselīgā sportiskā konkurence. Es esmu atradusi šo motivāciju – labi justies, labi izskatīties, būt veselīgam un izturīgam, iegūt daudzus jaunus draugus!

Sports liek cilvēkiem justies labi!

 

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?