MyFitness

MyFitness Domina sporta kluba dzimšanas dienas svētku ietvaros sveicām mūsu aktīvākos kluba biedrus! Agris Meļko gada laikā aizvadījis 300 treniņus!

1.       Lūdzu, nedaudz raksturojiet sevi. Ar ko nodarbojaties, kādi ir Jūsu vaļasprieki, kā atpūšaties un, kādu vietu Jūsu dzīvē ieņem sportiskās aktivitātes?

Šobrīd strādāju IT sfērā, sanāk diezgan lielu daļu dienas pavadīt sēžot pie datora, lai no tā atpūstos man patīk atrasties kustībā. Apmeklēju sporta klubu, dodos tuvākos un tālākos izbraucienies pie dabas ar motociklu un vēl patīk kino. Sportiskās aktivitātes ir mana ikdiena.

2.       Vai vienmēr esat bijis aktīva dzīvesveida piekritējs?

Jā, pateicoties vecākiem. 4 gadu vecumā mani aizsūtīja uz tautu dejām, tad no 5 gadu vecuma trenējos sporta dejas. Vēlāk pusaudžu gados trenējos volejbolā un visur apkārt vizinājos ar velo. Studiju laikā atkal trenējos volejbolā un pēc tam vairākus gadus Taekwondo. Taekwondo dēļ arī sāku aktīvi apmeklēt sporta klubus, jo nācās uztrenēt izturību un lokanību parālēli cīņas treniņiem.

3.       Cik ilgi jau apmeklējat MyFitness sporta klubus?

Ja nemaldos vairāk kā 2 gadus.

4.       Kurš ir Jūsu iecienītākais MyFitness klubs? Kāpēc?

Šobrīd visbiežāk apmeklēju Dzelzavas klubu. Vienādā attālumā atrodas arī varāki citi klubi, bet šis kaut kā iepaticis dēļ plašuma un atmosfēras.

5.       Kāpēc izvēlaties tieši mūsu sporta klubu tīklu?

MyFitness sāku apmeklēt, kad tika slēgts sporta klubs, kuru apmeklēju iepriekš. Izvēlē palīdzēja tas, ka daudzi draugi apmeklē MyFitness, tam ir plašākais klubu tīkls Rīgā un iepriekš jau biju apmekējis MyFitness telpas daudz gadus atpakaļ, kad vēl tas eksistēja zem cita nosaukuma. MyFitness ir labi iekārtots un tur strādā lieliski treneri, kas iemāca mīlēt kustību un motivē sasniegt vairāk.

6.       Kā Jūs spējat apvienot treniņus ar citiem ikdienas darbiem un pienākumiem?

Treniņus apmeklēju ar prieku, tas ir kaut kas ko man patīk darīt tāpēc nav problēmu prioritizēt tam laiku.

7.       Ar kādiem argumentiem Jūs pārliecinātu savu draugu – nesportistu pievērsties fiziskām aktivitātēm?

Galvenais ieguvums manuprāt ir veselība, ko daudzi iespējams nezin. Bet lai draugs tiešām sāktu kaut ko darīt drošien jāaizvelk aiz rokas un kopā jāpatrenējas, pēc nedeļas vai mēnešas kad viņš sajustu ka kļuvis spēcīgāks, ātrāks, izturīgāks vai kādu citu progresu, tad jau pats sāktu gribēt nodarboties ar fiziskām aktivitātēm biežāk.

8.       Vai ir vēl kaut kas ko vēlētos piebilst?

Novēlu citiem arī izvēlēties atrast laiku fiziskām aktivitātēm savā dzīvē, lai uzlabotu veselību un dzīves kvalitāti, šodien un nākotnē. Kā teica Rainis: “Pastāvēs, kas pārvērtīsies”, tāpēc arī mums jāprogresē, lai turpinātu pastāvēt.

 

Lepojamies ar mūsu biedriem. Uz tikšanos treniņos!

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?