MyFitness

MyFitness Bolero sporta kluba 12.dzimšanas dienas svētku ietvaros sveicām mūsu aktīvākos kluba biedrus!

Agnese Ozolniece gada laikā aizvadījusi 307 treniņus!

Lūdzu, nedaudz raksturojiet sevi. Ar ko nodarbojaties, kādi ir Jūsu vaļasprieki, kā atpūšaties un, kādu vietu Jūsu dzīvē ieņem sportiskās aktivitātes?

Esmu sieva un mamma trīs bērniem, strādāju labākajā autoskolā – DBS Autoskolā (Drošas Braukšanas skolā). 

Sportam mūsu ģimenē ir liela nozīme, dēls jau septīto gadu nopietni pievērsies bmx riteņbraukšanai un visa mūsu ikdiena ir pakārtota treniņiem. 

Septembris – maijs man ir “9 mēnešu maratons” 9-17 darbs birojā un 17-21 mamma – “taksis”. BMX, baseins, balets, bokss un yoga, kombinācijas kā nu kuro dienu. 

Visgrūtākais ir katru rītu saprast, sakārtot un salikt mašīnā visu nepieciešamo, lai viss būtu līdzi un pašā vakarā to visu šķirot laukā no mašīnas.

Un tā piecas dienas nedēļā! 

Pēdējos divus gadus, papildus saviem treniņiem MyFitness, esmu atklājusi skriešanas burvību. Tas nekas, ka no rīta bijis jaudīgs treniņš pie Ingas, Unas, Kristapa vai kāda no citiem MyFitness treneriem, noskrienu vismaz 12-15 km distanci, un arī tas ir pateicoties un iedvesmojoties no Myfiness treneriem un klubā iepazītajiem cilvēkiem. Ik pa laikam palielinu kilometru skaitu, trenēju izturību, un tuvākajā piecgadē vēlos noskriet maratonu Berlīnē!!! Protams, pirms tam noskrienot vairākus pusmaratonus. Skrienu, jo patīk pats process un tā sajūta, kas ir pēc tam. Sports ir mana terapija.

Vai vienmēr esat bijusi aktīva dzīvesveida piekritēja?

Noteikti nē! Sports nebija mana mīļākā stunda skolā. Visi tie obligātie normatīvi,  no tiem nebija nekāds prieks. Atceros, ka vidusskolas laikā patika skriet, tad ļoti ilgu laiku nedarīju pilnīgi neko, jo nebija tāda nepieciešamība, bet gadiem ejot, sāku just un redzēt sevī to, ko nevēlos. 

Cik ilgi jau apmeklējat MyFitness sporta klubus?

Kā tagad atceros, 2014.gada 30.decembrī, vīra iedvesmota, arī es piekritu abonomenta iegādei un no 2015.gada janvāra sāku apmeklēt MyFitness Bolero klubu. 

Kurš ir Jūsu iecienītākais MyFitness klubs? Kāpēc?

Visbiežāk izvēlos Bolero klubu, jo tas ir tieši pusceļā starp mājām un darbu. Šovasar perfekti atbilstoši treniņu laiki un arī pa ceļam, ir MyFitness Imanta klubs.

Kāpēc izvēlaties tieši mūsu sporta klubu tīklu?

Jo ir perfekti sakombinējams nodarbību grafiks! MyFitness, šo vārdu vistiešākajā nozīmē, ir man pa ceļam un vairs nevaru un negribu savu ikdienu iedomāties bez Jums! 

Kā Jūs spējat apvienot treniņus ar citiem ikdienas darbiem un pienākumiem?

Tā kā vienīgais laiks sev man ir darba dienu rītos, tad sportoju agri no rīta, pirms došanās uz darbu.

Iespēju robežās, cenšos neizlaist treniņu arī brīvdienās.

Varbūt kādam noder mans princips –  kurš kalendārā datums, tik treniņiem jābūt!  Tam ļoti noder MyFitness aplikācija, kur var redzēt visus aizvadītos treniņus mēnesī. 


Lepojamies ar mūsu biedriem. Paldies, Agnese, ka padalījāties savā stāstā ar mums!

Uz tikšanos treniņos!

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?