MyFitness

MyFitness Dzelzava sporta kluba dzimšanas dienas svētku ietvaros sveicam mūsu aktīvākos kluba biedrus! 

Vita Vecvanaga kopš jūlija aizvadījusi 243 treniņus!

Lūdzu, nedaudz raksturojiet sevi. Ar ko nodarbojaties, kādi ir Jūsu vaļasprieki, kā atpūšaties un, kādu vietu Jūsu dzīvē ieņem sportiskās aktivitātes?

Ikdienā nodarbojos ar sportu pilnīgi nesaistītā jomā, esmu grāmatvede. Patīk gan tuvāki, gan tālāki ceļojumi. Pandēmijas ierobežojumu laikā atklāju, ka mūsu pašu Latvijā ir ļoti daudz skaistu vietu un objektu, par kuriem iepriekš pat iedomāties nevarēju. Ļoti patīk daba, dzīvnieki, aizrauj jebkuras valsts kultūrvēsturiskais mantojums. Ārpus Latvijas ļoti labs izaicinājums ir doties vairāku dienu aizraujošā pārgājienā, līdzi ņemot somu tikai ar pašām svarīgākajām lietām, jo naktsmītnes sasniedzama tikai ejot ar kājām. Pārgājiena laikā ir iespējams apskatīt skaistos dabas parkus, kalnus, piekrastes, aizraujošus skatus, ainavas, tāpat pa ceļam apskatīt arī neatkārtojamu arhitektūru un mazos ciematiņus, pretī saņemot siltos saules starus un , protams, baudīt arī tām valstīm raksturīgos gardos ēdienus.

Vai vienmēr esat bijusi aktīva dzīvesveida piekritēja?

Aizdomājos, ka aktīvais dzīvesveids man ir bijis jau no pašas agras bērnības. Uzaugu ne-pilsētas vidē. Lauki, dārzi, pļavas, meži, upīte – CrossFit ārā brīvā dabā, svaigā gaisā jebkurā gada laikā un jebkuros laika apstākļos.

Cik ilgi jau apmeklējat MyFitness sporta klubus?

Kā pastāvīgam biedram, šī gada 13.maijā būs 3 gadi, bet taku uz MyFitness sporta klubiem ieminu jau dažus mēnešus iepriekš, tolaik vēl biju cita sporta kluba pastāvīgais klients.

Vai Jums ir kāds iecienītākais treniņš vai treneris, ko vēlētos izcelt?

Vēlos pateikt lielu paldies trenerei Karīnai Sviklei, ka esmu MyFitness bierds. Pateicoties tieši viņai, viena no manām mīļākajām nodarbībām ir kļuvusi spēku attīstošais, intensīvais un izaicinošais treniņš – GRIP, kurā tiek izmantots svaru stienis ar maināmu svaru . Laikam ejot, fitnesa pasaules modes tendences ir mainījušās – horeogrāfisko kardio ir aizstājis spēka un izturības treniņu periods.

Kā Jūs spējat apvienot treniņus ar citiem ikdienas darbiem un pienākumiem?

Sportoju sava prieka pēc un tā laikam arī ir īstā atbilde. Grupu nodarbības manī rada ļoti daudz pozitīvo emociju, iedvesmo un motivē, emocionāli uzlādē un vairo enerģiju, tā visa dēļ ir vērts savā dienas plānā atvēlēt vietu un laiku arī sporta nodarbībām.

Ar kādiem argumentiem Jūs pārliecinātu savu draugu – nesportistu pievērsties fiziskām aktivitātēm?

Man ļoti patīk šī tēma. Cenšos iedrošināt ikvienu. Bieži vien šiem cilvēkiem ir vajadzīgs tikai iedrošinājums, pamudinājums, ka viņi to var un ļoti labi var. Dziļi sirdī un prātā viņi grib, bet nevar saņemties uzsākt. Vajag tikai sākt un, tad iepatiksies, jo varēs arvien labāk, vairāk, tālāk, ātrāk, augstāk. Aktīvais dzīvesveids iet roku rokā ar veselīgo dzīvesveidu.

Lepojamies ar mūsu biedriem. 

Uz tikšanos treniņos!

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?