MyFitness

MyFitness Imanta sporta kluba dzimšanas dienas svētku ietvaros sveicam mūsu aktīvākos kluba biedrus! Vineta Bīriņa gada laikā aizvadījusi 259 treniņus Imanta klubā!

Lūdzu, nedaudz raksturojiet sevi. Ar ko nodarbojaties, kādi ir Jūsu vaļasprieki, kā atpūšaties un, kādu vietu Jūsu dzīvē ieņem sportiskās aktivitātes?

Šobrīd pamatā esmu studente Rīgas Stradiņa universitātē, paralēli studējot divas programmas (6.kurss medicīnā un 1.kurss veselības sporta speciālista programmā). Paralēli tam, vadu arī fiziskās sagatavotības treniņus bērniem un jauniešiem vienā no Latvijas hokeja sporta skolām “Kurbads”. Runājot par brīvo laiku, tad neko oriģinālu nepateikšu – tiekos ar draugiem, tuvajiem, ģimeni, lai kopīgi pavadītu laiku. 

Vai vienmēr esat bijusi aktīva dzīvesveida piekritēja?

Skatoties atpakaļ, nav tā, ka pilnīgi vienmēr varētu sevi dēvēt par “aktīva dzīvesveida piekritēju”, jo, neskatoties uz to, ka kopš 8 gadu vecuma mana ikdiena regulāri bija saistīta ar basketbolu, treniņiem un spēlēm, līdz 14 gadu vecumam es biju slinkākais un spītīgākais sportists, ko var iedomāties – šmaucos pie katra uzdevuma, ko treneris lika pildīt, haha. Tikai pēc tam sāku palēnām iemīlēt sportu, saprast treniņu jēgu, nozīmi un uz treniņiem sāku skatīties kā uz iespēju sevi attīstīt. Tajā brīdī gan viss mainījās, jo visu cauru gadu sportot sanāca vismaz 5 reizes nedēļā – no septembra līdz maijam tie bija treniņi un spēles sporta skolas rindās, bet vasarās sāku pārstāvēt Latviju Eiropas čempionātos valsts U-16, U-18 un U-20 vecuma izlasēs. Tāpēc, atbildot uz šo jautājumu, jā – arī agrāk biju ļoti daudz saistīta ar sportu.

Cik ilgi jau apmeklējat MyFitness sporta klubus?

Pirmo līguma dienu reizē ar pirmo treniņu, ko apmeklēju, atceros vēl tagad precīzi – 2018.gada 16.aprīlis 9:30 Body Toning… Ar to aizsākās manas gaitas MyFitness sienās.

Kā nonācāt tieši MyFitness sporta klubā?

Pēc tam, kad 21 gada vecumā noliku basketbola spēlēšanu malā, izmēģināju vairākas sporta zāles. Tiesa, vairāk par pāris mēnešiem tajās nepaliku trenēties, jo… Nu jā, acīmredzot tās vienkārši nebija MANAS zāles. Tad 2018.gada pavasarī paziņa, kas jau bija MyFitness biedrs, ieteica man tieši MyFitness Imantas zāli, stāstot tieši  par grupu nodarbībām un nosaucot arī divas treneres, kuru treniņi esot tā vērti (Una un Natālija). Man tajā brīdī ļoti gribējās pamainīt vidi, jaunu izaicinājumu, tādēļ iegādājos savu abonamentu un sāku startēt uz dažādām piedāvātajām grupu nodarbībām. Taču nu jau aizvadu arī pati savus treniņus sporta zālē.

Vai Jums ir kāda iecienītākā nodarbība vai treneris, kuru vēlētos izcelt?

Iecienītāko nodarbību tipu gan neizceltu, jo apmeklēju gan spēka, gan kardio tipa treniņus, taču priekšroku tomēr dotu tiem treniņiem, kas ir augstas intensitātes un kuros reizē tiek miksēti gan spēka, gan izturības uzdevumi. Taču par treneri gan nav šaubu – UNA PIRKTIŅA! Viņa vienkārši ir MANS treneris! Basketbola karjeras laikā esmu izgājusi cauri daudz un dažādiem treneriem, taču viņa noteikti ir topa augšgalā. Es pat gribētu teikt, ka, ejot pie viņas gan uz grupu, gan privātajiem treniņiem, es ne tikai trenējos, bet arī ļoti daudz mācos kā no trenera un cilvēka! Viņa patiesībā ir tas cilvēks, kas, varbūt pats nemaz to neapzinoties, palīdzēja arī man saprast, ka vēlos savu nākotni saistīt ar sporta speciālista lauciņu. Una, ja šo lasi, sveiciens Tev un publisks PALDIES, ka man ir iespēja trenēties un tik daudz mācīties no Tevis! Tu man esi īsts piemērs, kādam jābūt izcilam trenerim!

Kā Jūs spējat apvienot treniņus ar citiem ikdienas darbiem un pienākumiem?

Godīgi sakot, man treniņi ir vieta, kas dod tik daudz pozitīvu emociju, iespēju izlādēt negatīvo, nereti izsmeļot sevi, bet reizē arī uzlādējoties pozitīvi, ka es savu dienu un ikdienas grafiku plānoju tā, lai paredzētais treniņš būtu pirmajā vietā. Pārējās lietas tiek pakārtotas tam apkārt tā, lai es vienmēr paspētu uz treniņu. Apvienot treniņus ar ikdienu, studijām,  eksāmeniem vai darbu nekad nav bijusi problēma, ja uzlieku to par vienu no prioritātēm.

Vai ir vēl kaut kas ko vēlētos piebilst?

Gribētos piebilst divas lietas – paldies MyFitness par tik plašo klubu tīklu un izvietojumu Rīgā, ka iespējams tikt uz zāli arī tad, ja ikdienas grafiks pamainās un pēkšņi attopies citā Rīgas galā – no 14 esošajiem klubiem vienmēr atradīsies viens tepat aiz stūra, uz kuru var aši aizskriet un aizvadīt savu treniņu. Otrkārt, vēlreiz paldies MyFitness un treneriem par tiešām lielo grupu nodarbību klāstu, jo, tieši pateicoties tām, es sāku vel vairāk iemīlēties sportā un sāku saprast, cik forša ir tā sajūta, kad trenējies SEV un SAVAI fiziskajai un emocionālajai veselībai! Jaunu izaicinājumu šajos treniņos nekad netrūkst. Liekot roku uz sirds, pilnīgi godīgi un bez jokiem – iesaku MyFitness visiem! Te atradīsies vieta un treniņu iespējas ikvienam!

Lepojamies ar mūsu biedriem. 

Uz tikšanos treniņos!

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?