MyFitness

Sporta kluba MyFitness Domina dzimšanas dienas svētku ietvaros sveicam mūsu aktīvākos kluba biedrus! 

Katrīna Pavlovska gada laikā aizvadījusi 301 treniņu!

Lūdzu, nedaudz raksturojiet sevi. Ar ko nodarbojaties, kādi ir Jūsu vaļasprieki, kā atpūšaties un, kādu vietu Jūsu dzīvē ieņem sportiskās aktivitātes?

Ikdienā strādāju finanšu tehnoloģiju sfērā. Dienu sanāk pavadīt birojā, bet esmu viens no tiem kolēģiem, kuru reti satiksi pie sava galda. Parasti es skraidu apkārt pa visu ofisu un apspriežu “svarīgākos” jaunumus ar kolēģiem pie kafijas krūzes.  Nedēļas nogalēs (un dažreiz arī darba dienās) mani visticamāk satiksi kāda kafejnīcā, ēdot kūkas un dzerot kafiju! 

Vai vienmēr esat bijusi aktīva dzīvesveida piekritēja?

Jā, cik sevi atceros, vienmēr esmu bijusi aktīva. Sportoju jau no 4 gadu vecuma. Pāris pauzes šajā laikā arī ir bijušas, bet vienmēr esmu veiksmīgi atgriezusies zālē vai ārā uz ceļa, gatava darboties. 

Vai Jums ir kāda iecienītākā nodarbība vai treneris, kuru vēlētos izcelt?

Jā, esmu #teamInārsRitmanis! Man patīk, ka treniņa laikā ir jāpacīnās ar sevi gan fiziski, gan arī mentāli. Ināra nodarbībās man ir jācīnās katru reizi, arī tad, kad viņš ir ieplānojis “vieglo” treniņu. Mani favorīti ir Studio X un TRX, bet arī pārējām nodarbībām nav ne vainas.

Kā Jūs spējat apvienot treniņus ar citiem ikdienas darbiem un pienākumiem?

Prioritātes! Sāku dienu ar rīta treniņu un tad jau dodos tālāk darbos.

Ar kādiem argumentiem Jūs pārliecinātu savu draugu – nesportistu pievērsties fiziskām aktivitātēm?

Esmu mēģinājusi pārliecināt draugus nākt ar mani uz zāli un trenēties kopā, dažas dāmas pat aiz rokas atvedu sev līdzi – neviens no šiem cilvēkiem uz zāli vairs nenāk. Laikam neesmu atradusi pareizos argumentus. Bet, ja cilvēkam nepatiks, tad tad viņš to nedarīs. Katram jau ir savi hobiji. Un labi vien ir, ja visi nāktu uz zāli, mums būtu jāstāv rindās pie trenažieriem.

 

Lepojamies ar mūsu biedriem. 

Uz tikšanos treniņos!

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?