MyFitness

Sporta kluba Imanta dzimšanas dienas svētku ietvaros sveicam mūsu aktīvākos kluba biedrus! 

Anna Sidorenko gada laikā aizvadījusi 430 treniņus!

Lūdzu, nedaudz raksturojiet sevi. Ar ko nodarbojaties, kādi ir Jūsu vaļasprieki, kā atpūšaties un, kādu vietu Jūsu dzīvē ieņem sportiskās aktivitātes?

Darbojos reklāmas aģentūrā, lielāko daļu no 24 stundām domājot par saukļiem, tekstiem, vizuāļiem, klipu scenārijiem. Brīvajā laikā audzinu jaunu, aktīvu un remdeni paklausīgu korgiju, sportoju, vienreiz nedēļā izloku smadzenes prāta spēlēs. Atvaļinājumos cenšos doties tālākos izbraucienos kopā ar ģimeni vai draudzenēm. Mīļākie galamērķi ir Itālija un ASV.

Vai vienmēr esat bijusi aktīva dzīvesveida piekritēja?

Par aktīva dzīvesveida piekritēju kļuvu 25 gados, kad uz svariem ieraudzīju trīsciparu skaitli. Nu pēc 8 gadiem treniņš man vairs nav pienākums, bet dienas gaidītākais moments. Nepiekopju apzinātas «cheat» pauzes – kad izbrīvējas laiks, visiem ir skaidrs, kur mani meklēt.

Cik ilgi jau apmeklējat MyFitness sporta klubus?

No 2017. gada – novembrī apritēs 5 gadi kopā ar MyFitness.

Kā nonācāt tieši MyFitness sporta klubā?

Kādu laiku pavadīju ārpus Latvijas. Atgriežoties Rīgā, uzreiz pieteicos MyFitness Imanta, 5 minūšu gājienā no mājām.

Vai Jums ir kāda iecienītākā nodarbība vai treneris, kuru vēlētos izcelt?

Iecienītākās nodarbības ir grupas nodarbības – GRIP, Strong Body, intervāla treniņi. Es labprāt izceltu vairākus: Nataļju Špikovu, Ilzi Līni, Annu Vasiļjevu – par izaicinājumiem, kas palīdzēja un joprojām palīdz kāpināt manu spēku un izturību. Anastasiju Domņinu – par daudziem neparastiem, bet efektīviem vingrinājumiem. Visbeidzot, MyFitness Imanta jaunpienācēju Annu Skrocku, kurai noteikti ir, ko piedāvāt «agrajiem putniņiem» otrdienu un ceturtdienu rītos. 5 gados ar MyFitness iepazinu daudz foršu treneru no citiem MyFitness klubiem, pie kuriem gāju, braucu, reizēm skrēju, – Edgaru Gorjačko, Agritu Spēlmani, Līgu Dziļumu.

Kā Jūs spējat apvienot treniņus ar citiem ikdienas darbiem un pienākumiem?

Apvienot treniņus ar citiem ikdienas pienākumiem palīdz ieradums, vēlme sportot un saprotoši cilvēki man apkārt – no darba dēvēja, kas ļauj sākt darbus vēlāk, līdz dzīvesbiedram, kurš piekrīt uzkopt māju vai staidzināt suni, lai es varētu tikt uz treniņu.

Ar kādiem argumentiem Jūs pārliecinātu savu draugu – nesportistu pievērsties fiziskām aktivitātēm?

Pirmkārt, sports ir brīvība. Jo spēcīgāks tu esi, jo vairāk vari paveikt un pieredzēt ne tikai treniņos, bet arī ikdienā. Darbi, ceļojumi, izklaides – viss tevi nogurdina daudz lēnāk. Otrkārt, sports iemāca fanot par sevi. Apziņa, ka šodien vari izdarīt lietas, par ko pirms gada pat nesapņoji, ir fantastiska. Tai nav man zināmu analogu. Treškārt, nav cilvēku, kuriem nepatīk fiziskās aktivitātes. Ir cilvēki, kas vēl nav atklājuši «savu» aktivitāti. Ja esi pamēģinājis skriet un nepatika, aizej uz zāli. Ja nepatika zāle, aizej uz grupas nodarbību. Ja nepatika grupas nodarbība, tad aizej uz citu! Šodien izvēle ir milzīga – katram temperamentam, budžetam, laika plānam. Ja ar argumentiem nepietiktu, es sagaidītu MyFitness akciju «Bezmaksas apmeklējums draugam» un ielūgtu fitnesa skeptiķi uz GRIP. 🙂

Novēlu MyFitness Imanta daudz baltu dieniņu un jaudīgu treniņu. Paldies, ka esat.

 

Lepojamies ar mūsu biedriem! ❤️

Uz tikšanos treniņos!

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?