MyFitness

MyFitness Barona Centrs sporta kluba dzimšanas dienas svētku ietvaros sveicam mūsu aktīvākos kluba biedrus! 

Andris Liepiņš kopš jūlija aizvadījis 216 treniņus!

Lūdzu, nedaudz raksturojiet sevi. Ar ko nodarbojaties, kādi ir Jūsu vaļasprieki, kā atpūšaties un, kādu vietu Jūsu dzīvē ieņem sportiskās aktivitātes?

Ikdienā strādāju telekomunikāciju nozarē. Aizraujos ar ceļošanu, brīvo laiku un atvaļinājumus cenšos pavadīt ārpus valsts, iepazīstot arvien jaunas vietas un kultūras. Protams, arī vietējā kultūras un izklaides dzīve ar draugiem ir neatņemami tas kas palīdz atslēgties no ikdienas rutīnas. Takā dzīvoju Rīgas centrā, vasarā katru nedēļas nogali cenšos izbraukt kaut kur pie ūdens un dabas, prom no pilsētas putekļiem.

Kādu vietu Jūsu dzīvē ieņem sportiskās aktivitātes?

Tā ir kļuvusi par neatņemama sastāvdaļu un faktiski par pieradumu un savā ziņā atkarību. Pat atrodoties ārzemēs, ja prom no mājām ir jāatrodas ilgāk par nedēļas nogali, sporta tērps vienmēr tiek iepakots līdz,  un laicīgi tiek meklēta tuvākā sporta zāle. Man nekad sevi nav bijis jāpiespiež iet uz sporta zāli, drīzāk ja ir sanācis gūt kādu traumu, vai jau ir par daudz un ķermenim vajag atpūtu – pretēji.

Vai vienmēr esat bijis aktīva dzīvesveida piekritējs?

Nē. Bērnībā, sporta nodarbības skolā man galīgi nepatika. Bet ne tāpēc, ka es biju slinks.  Skolā, kurā es mācījos ļoti liels uzsvars tika likts uz komandu spēlēm t.i. basketbols, un vasarā futbols.  Komandu sports arī joprojām mani galīgi nesaista. Bet tajā pašā laikā, kad  nodarbības vadīja praktikanti no Sporta akadēmijas, un bija jāpilda uzdevumi un vingrinājumi es jutos pilnīgi pretēji. Un tad es sapratu, ka ja citiem azarts ir iemest bumbu, tad mans tas ir izaicināt savu ķermeni, pacelt vairāk svaru u.t.t. Iespējams, tas arī bija galvenais motivators, kāpēc es uzsāku individuālus treniņus.  

Cik ilgi jau apmeklējat MyFitness sporta klubus?

MyFitness klubu apmeklēju kopš atvērās Barona Centra klubs, iepriekš vairakus gadus apmeklēju Atletiku.

Kā Jūs spējat apvienot treniņus ar citiem ikdienas darbiem un pienākumiem?

Agrāk sportu apmeklēju uzreiz pēc darba, tagad strādājot attālināti – izmantoju  pusdienas laiku šim mērķim, jo paēst mājās var jebkurā laikā. Brīvdienās, atkarīgs no pārējiem plāniem.

Ar kādiem argumentiem Jūs pārliecinātu savu draugu – nesportistu pievērsties fiziskām aktivitātēm?

Nav universālu argumentu, katram tie būs savi. Bet ir arī tādi cilvēki, kuriem neviens arguments nederēs, un arī tas ir OK, jo mēs visi esam dažādi. Var piespiest cilvēku uz zāli atnākt, bet tajā palikt un atgriezties jau ir atkarīgs no paša cilvēka.  Pirmais un galvenais, to darīt ir priekš sevis, atrast pašam savu mērķi un censties to sasniegt. Savādāk tas ir tāpat kā kādu mēģināt pierunāt atmest smēķēšanu. Ja cilvēkam pašam nav atrasta sava motivācija, argumentējot un mēģinot pierunāt – tavā klātbūtnē varbūt šis cilvēks nesmēķēs, bet ja savas motivācijas nebūs, turpinās smēķēt brīžos kad tu to neredzi. 

Lepojamies ar mūsu biedriem. 

Uz tikšanos treniņos!

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?