MyFitness

MyFitness Zolitūde sporta kluba dzimšanas dienas svētku ietvaros sveicam mūsu aktīvākos kluba biedrus! 

Lūdzu, nedaudz raksturojiet sevi. Ar ko nodarbojaties, kādi ir Jūsu vaļasprieki, kā atpūšaties un, kādu vietu Jūsu dzīvē ieņem sportiskās aktivitātes?

Esmu sieva un mamma trīs bērniem, strādāju DBS Autoskolā. Sportam manā ģimenē ir liela nozīme, dēls jau astoņus gadus ir nopietni pievērsies bmx riteņbraukšanai, un daļa manas ikdienas ir pakārtota viņa treniņiem. Katru dienu no plkst. 17.00 līdz 21.00 esmu “mamma – taksis” abu jaunāko bērnu sporta aktivitātēm. Interesē skaistumkopšana, ik pa laikam aizraujos ar grāmatu lasīšanu. Papildus treniņiem MyFitness esmu atklājusi skriešanas burvību. Skrienu, jo patīk pats process un tā sajūta, kas ir pēc tam. Sports ir mana terapija. Intereses par sportu vadīta, pirms 4 gadiem nokārtoju arī C kategorijas trenera sertifikātu.

Kādu vietu Jūsu dzīvē ieņem sportiskās aktivitātes?

 Lai labi justos, man ir svarīgi labi izskatīties un, pirmkārt, patikt pašai sev, un šeit liela nozīme ir tieši sportiskajām aktivitātēm. Kādu stundu dienā noteikti var atrast treniņam. Ja nevar, tad tās ir atrunas un nevēlēšanās neko darīt. Visbiežāk skrienu, kad aizvedu bērnu uz treniņu, šis ir mans laiks, ko arī izmantoju lietderīgi savā labā. Esmu skrējusi visur un ļoti dažādos laikapstākļos. Nav nozīme termometra stabiņam aiz loga, ja esi kustībā! Vienmēr visur vadāju sev līdzi “skriešanas komplektiņu”, jo, ja pēkšņi uznāk vēlme skriet, to nedrīkst apslāpēt, meklējot ieganstus, kāpēc tagad tas nav iespējams. Esmu pat lūgusi vīram, lai aizved mani kaut kur tālāk no mājām, lai varu atskriet atpakaļ. Zinu, ka ik pa laikam, mans ķermenis atsakās skriet vispār, tad arī ļauju sev šo atpūtu, jo, pēc savas pieredzes zinu, ka atkal viss atsāksies pats no sevis. Skriešanas sezona nebeidzas nekad, tā tikai turpinās!

Vai vienmēr esat bijusi aktīva dzīvesveida piekritēja?

Sports nebija mana mīļākā stunda skolā. Atceros, ka vidusskolas laikā sāka patikt skriet, tad ļoti, ļoti ilgu laiku nedarīju pilnīgi neko un tad manā dzīvē parādījās MyFitness! Un, gadiem ejot, sportojot, atklāju cik laimīgu tas mani padara. Vienmēr saku, ka nemāku notievēt ēdot mazāk, toties māku vairāk sportot. 😊

Cik ilgi jau apmeklējat MyFitness sporta klubus?

Kopš 2014.gada 30.decembra, kad vīra iedvesmota, arī es piekritu abonomenta iegādei.

Kā Jūs spējat apvienot treniņus ar citiem ikdienas darbiem un pienākumiem?

Ir lietas, kas dienas laikā ir jāizdara obligāti, un gandrīz vienmēr savu darba dienu sāku ar sporta kluba apmeklējumu. Iespēju robežās neizlaižu treniņu arī brīvdienās, tagad, rudens-ziemas sezonā, kad ir vairāk brīvs laiks, brīvdienās aizeju arī uz divām nodarbībām dienā.

Ar kādiem argumentiem Jūs pārliecinātu savu draugu – nesportistu pievērsties fiziskām aktivitātēm?

Katram jābūt ir pārliecībai, ka fiziskās aktivitātes, tas ir ieguldījums sevī. MyFitness ir ērti sakombinējams grupu nodarbību grafiks. MyFitnes, šo vārdu vistiešākajā nozīmē, ir pa ceļam, jo klubi ir visur. Es nevaru un negribu savu ikdienu iedomāties bez Jums, tā ir kā atkarība, kas liek šeit atgriezties  –  treneri, atmosfēra, aizmukšana no ikdienas, kompānija un vēl un vēl..

Vai ir vēl kaut kas ko vēlētos piebilst?

Sportot vairāk mani motivē tas, ka cilvēki dalās ar savām sporta aktivitātēm, arī es mēdzu dalīties Instagram ar noskrietajiem kilometriem, iespējams, kādu varu iedvesmot!😊

Lepojamies ar mūsu biedriem. 

Uz tikšanos treniņos!

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?