MyFitness

Veselīgs dzīvesveids jau sen vairs nav par veselu ķermeni vien – tas ir dzīvesveids, kas aptver regulāru kustību, sabalansētu uzturu, pozitīvu domāšanu un progresīvu rīcību.

Lai nevienā no šīm jomām nenokavētu kādu jaunu atklājumu, MyFitness iesaka 4 podkāstus, ko iekļaut savā ikdienas rutīnā.

No profesionālā sporta ikdienai

Nike Trained podkāsta moderators ir pasaules līmeņa sportistu treneris Raiens Flahertijs, kurš intervē tik pat augsta līmeņa profesionāļus dažādās ar sportista dzīvi saistītās jomās – kādā epizodē tiek runāts par miega nozīmi sportista dzīvē, citā par to cik daudz ikdiena izmainīsies, ja iekļausim tajā 10 minūšu meditāciju.Podkāsts piesaista ar to, ka caur profesionālā sporta piemēriem noved pie vēlmes ieviest izmaiņas arī savā, vienkāršā cilvēka ikdienā. Formāts vislabāk atbilstošs garākai pastaigai ārā.

 

Kristiski par aktuālo uztura pasaulē

 Optimal Health Daily podkāstā ārsts Nīls Maliks katru darba dienu analizē kādu uztura trendu vai fitnesa pieeju. Var noskaidrot, kas tieši CBD eļļā ir īpašs un kāpēc tam ir maz sakara ar marihuānas smēķēšanu, kas ir IIFYM (if it fit your macros) ēšanas pieeja, arī to, kāds ir balanss starp piena produktu industrijas uzspiesto pārlieku lielo piena patēriņu un vegānismu. Tēmas variē no “Kā izvēlēties ēdienus, kurus ēst” un “Vai sārmains ūdens ir veselīgs?” līdz pat “Kāpēc ir labi gulēt kailam?” un “Vai 30 dienu izaicinājumi strādā?”. 

Narators ir uztura eksperts un sertificēts treniņu psihologs, viņa viedoklis allaž ir pētījumos pamatots un ietver gan kritiku, gan sajūsma par jaunām vēsmām uztura zinātnē un fitnesā.

Prāta dresēšanai

Mindset Mentor podkāstā Robs Dials dalās ar savu pieredzi, kā praktiski (ne tikai teorētiski) noticēt sev un saviem spēkiem, kā arī kādā veidā ar prāta palīdzību pārvarēt paša uzliktas barjeras un citus šķērsļus. Robs aicina uz tūlītēju darbību, stāsta kā pareizi uzstādīt mērķus, lai prātam to sasniegšana šķistu patīkams proces un  galu galā – kā sevi mentāli atšķetināt tā, lai kļūtu par sevis labāko versiju.

Esam dažādi un arī līdzekļi, kā sasniedzam savus mērķus, ir katram savi – citam ir nepieciešams gym buddy, lai saņemtos treniņam,  citam patīk treniņus aizvadīt vienam, jo tajā laikā iespējams sakārtot domas. Neskatoties uz individuāli pievilcīgāko praktisko veidu, kā sasniegt sportiskos vai citus mērķus, smadzeņu darbība mums visiem ir vienāda un Robam noteikti atradīsies kāda ideja, ko vēl līdz šim neesi lietojis praksē.

Epizodes iznāk katru pirmdienu, trešdienu, piektdienu un vienas epizodes garums ir līdz 20 min – perfekts dienas sākumam.

Vieglākai dzīvei

The Minimialists  ir podkāsts, kurš nav par atbrīvošanos no mantām vien. Tas apskata visdažādākās tēmas – apzinātību, izglītību, attiecības, finanses u.c. no minimālistu skatupunkta. Podkāstā caur vienkāršām sarunām, naratori liek Tev apzināties, ka viss vienkāršais ir ģeniāls.

Šo podkāstu raksturo frāze “Love people. Use things. The opposite never works.”  un tas ir lielisks rīks kā iztīrīt gan māju, gan galvu.

 

 

 

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?