MyFitness

MyFitness trenere Nataļja Merķe iesaka vingrojumus mugurkaula mobilitātei un stājas uzlabošanai, kas darbadienas laikā palīdzēs atbrīvoties no sasprindzinājuma muguras un kakla muskuļos.

Sēž uz krēsla. Ieelpojot savieno plaukstas aiz muguras. Iestiepjot krūšu muskuļus, virza plaukstas uz leju, plecus prom no ausīm, bet krūškurvi atver un virza uz augšu. Izelpojot novieto rokas priekšā, savieno plaukstas, iestiepj muguras augšdaļu. Muguras augšdaļa ir noapaļota, zods pie krūtīm, lāpstiņas attālinātas no mugurkaula. Izpilda 5 reizes.

Sēž uz krēsla, mugura taisna, rokas taisnas priekšā paralēli grīdai. Ar ieelpu izpilda rotāciju muguras augšdaļā uz labo pusi, virzot labo roku caur augšu atpakaļ paralēli grīdai, cik vien var tālāk, ar skatienu seko plaukstai. Gurni nofiksēti. Caur pakausi stiepjas uz augšu, pleci prom no ausīm. Ar izelpu atgriežas sākumstāvoklī. Izpilda 3-5 reizes uz katru pusi.

     

Sēž uz krēsla, noliecas uz priekšu, mugura taisna, rokas augšā 45 grādu lenķī (V burta formā), īkšķi uz augšu (tas ir svarīgi). Ieelpojot saliec elkoņus un virza gar ribām uz leju, atverot krūškurvi, pleci prom no ausīm (izveidojot W burtu). Izelpojot atgriežas sākumstāvoklī. Izpilda 10 reizes.

Sēž uz krēsla, rokas saliektas, plaukstas aiz galvas, pleci prom no ausīm. Ar ieelpu izpilda rotāciju uz labo pusi, ar izelpu iztaisno kreiso roku un ar plaukstu pastiepjas atpakaļ pa diagonāli uz augšu. Atgriežas sākumstāvoklī un atkārto uz otru pusi. Izpilda 3-5 reizes uz katru pusi, beigās notur pozu 20-30 sekundes.

 

Foto: Andrejs Ņikiforovs

Avots: Žurnāls Kapitāls

 

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?