MyFitness

SAPŅI PIEPILDĀS!

Sapņi piepildās, ja pats tos mērķtiecīgi centies piepildīt un strādā pie tā! To apstiprina arī MyFitness treneris Ivans Šapošnikovs, kurš savu atvaļinājumu nepavadīja pie baseina kūrortā, bet gan kārtējo reizi sevi izaicināja kam ekstrēmākam!

TAS IR TRENERA IVANA STĀSTS PAR 610 KM AR RITENI 40 STUNDĀS, IZBAUDOT DABU, SASKAROTIES AR GRŪTĪBAM, TĀS PĀRVAROT UN SAŅEMOT GANDARĪJUMU PAR PAVEIKTO!

Šoreiz bez egocentriskas vientulības, kopā ar labu draugu bija mērķis iepazīties ar Šveices neitralitāti un kvalitāti! Ieraudzīt mazo Lihtenšteinu un tās galvaspilsētu Vaducu! Uzbraukt kalnā virs 2315 metriem, pabūt pilsētā, kur Olimpiskas spēles notikušas veselas divas reizes (1928. un 1948. gadā).Tālāk turpināt ceļu uz Itāliju, kur iepazīt Lombardijas reģionu ar administratīvo centru Milānā ar Duomo di Milano katedrāli pilsētas centrā un pabeigt ceļojumu Bergamo pilsēta Alpu kalnu apgabalā.

VIENMĒR IR DAUDZ ŠĶĒRŠĻU PRIEKŠĀ, BET, JA TU ZINI, KO TU VĒLIES UN UZ TO MĒRĶTIECĪGI VIRZIES, TAD VISS IR IESPĒJAMS.

Kopumā nepilnās 40h  tika veikti 610 km. Vidējais ātrums – 15.63 km/h. Maksimālais ātrums braucot no kalna bija 64 km/h. Pieveiktās distances kopējais uzkāptais augstums ir 5.818 metri v.j.l .

TIKA RŪPĪGI SEKOTS LĪDZI SIRDSDARBĪBAS FREKVENCEI UN NODEDZINĀTAJĀM KALORIJĀM!

Pārsteigumi šajā ziņā nebija, jo rādītāji bija adekvāti. Tie atšķīrās atkarībā no dienā pieveiktās distances un slodzes. Dienās, kad maršruts bija kalnains, tad patērētā enerģija bija robežās ap 3000 kcal dienā, bet dienās, kad maršruts bija izteikti līdzens, tad patērētā enerģija bija ap 1300 kcal dienā.

Pulsa darbības zonas arī variēja vidēji no 80 līdz 150 BPM.

IR BŪTISKI BŪT FIZISKI SAGATAVOTAM UN KĀRTĪGI SAPLĀNOT ŠĀDA VEIDA PIEDZĪVOJUMUS, BET OBLIGĀTI ATSTĀT VIETU IMPROVIZĀCIJAI UN NELASIT GARĀM NEVIENU IESPĒJU PARUNĀTIES AR VIETĒJIEM IEDZĪVOTĀJIEM, LAI IESAKA VIETAS, KURAS VĒRTS APMEKLĒT!

Vakari tika pavadīti salīdzinot apstākļus, kurus piedāvā pa ceļam esošie kempingi! Nemainīgs bija viens: guļammaiss, pašpiepušamais matracis un telts. Brokastu, pusdienu un vakariņu ēdienkarte bija atkarīga no lielveikala produktu izvēles, protams, neizpalika siltais tradicionālais ēdiens vietējās kafejnīcās.

Man ka cilvēkam, kurš nemitīgi sevi izaicina ceļojums ļāva iepazīt sevi vēl tuvāk un nu arī komforta zona kļuvusi daudz plašāka. Jo vairāk cilvēks saskarās ar problēmām, jo vairāk ķermenim un prātam jāstrādā, lai ar tām tiktu galā un rezultātā jau esi kļuvis spēcīgāks un imūns pret sīkām likstām, kas gadās ceļā, tās vairs Tevi tik ļoti neietekmē.

KO ESMU IEGUVIS PĒC ŠĪ IZAICINĀJUMA? IR VĒRTS PIEPŪLĒTIES, LAI GŪTU GANDARĪJUMU PAR PAVEIKTO! TAS DOD PAPILDUS MOTIVĀJU JAUNIEM IZAICINĀJUMIEM!

Uz tikšanos treniņos!

MyFitness treneris Ivans Šapošnikovs

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?