MyFitness

Aivars ir aktīvs MyFitness sporta kluba biedrs, tāpēc šogad, piedaloties Lattelecom Rīgas Maratonā, Aivars skrēja MyFitness krekliņā!

Aivars: “Esmu aktīva dzīves veida piekritējs, 3 dēlu tēvs, kas uzsver dēliem pamata lietas dzīvē, kas jāiemācās jau no mazotnes, lai dzīvē virzītos tik uz priekšu. Pats ikdienā esmu autovadītājs, tāpēc sporta aktivitātes manā dzīvē ieņem ļoti svarīgu vietu. ar sportu nodarbojos 5-6 dienas nedēļā. MyFitness sporta klubus apmeklēju jau kādus gadus 3-4. Iecienītākais klubs ir MyFitness Domina – patīk kompaktums, mājīgums un draudzīgā atmosfēra. Protams, arī arī lokācija ir ļoti svarīgs faktors. Ikdiena ir diezgan saspringta, bet cenšos apmeklēt sporta klubu ik reizi, kad parādās brīvs brīdis. Ar skriešanu sāku aizrauties tikai pirms trīs mēnešiem un Lattelecom Rīga Maratons man bija pirmās skriešanas sacensības. Skrēju uzreiz 21 km, ko veicu labā laikā 2:03:47! Ar rezultātu esmu apmierināts un gandarīts! “.

 

Lepojamies ar visiem MyFitness biedriem, kas šogad piedalījās savā pirmajā vai jau kārtējā maratona distancē!

Apsveicam visus, kas laboja savus rekordus, kā arī tos, kas skrēja par prieku sev!

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?