MyFitness

evija-salta

Lūdzu, raksturojiet sevi!

Esmu dzīvespriecīga 3 bērnu mamma, sports ir kļuvis par galveno vaļasprieku dzīvē, vēl patīk gatavot, apmeklēt kino un pavadīt laiku ar bērniem. Papildus sporta klubam ar sportu saistītu aktivitāšu laikam nevarēšu nosaukt. Mans darbs saistīts ar reklāmas projektu realizāciju.

Vai vienmēr esat bijusi aktīva dzīvesveida piekritēja?
Nē, vienmēr neesmu bijus aktīva dzīvesveida piekritēja. Vēl nesen mana galvenā dzīves prioritāte bija ģimene un viss laiks tika veltīts ģimenei, bērniem un darbam.

Cik ilgi jau apmeklējat MyFitness sporta klubus?
MyFitness klubus apmeklēju kopš šī kluba ienākšanas Latvijā, tātad apmēram 2 gadus atpakaļ. Bet iesāku CityFitness, laikam kopā 3 gadi sanāk.

Kurš ir Jūsu iecienītākais MyFitness klubs? Kāpēc?
Iecienīti un bieži apmeklēti ir 2: Bergs un Domina. Bergs, jo ir vistuvāk ar darbu saistītās vietās.Domina, jo tuvāk mājām, un citreiz gribās mainīt vidi un pasportot citur. Ļoti reti, bet šad tad sanāk aiziet arī uz Sky and More. Esmu pat kādreiz pierakstījusies Olimpijā, bet atteicu, jo netiku uz nodarbību.

Kāpēc izvēlaties tieši mūsu sporta klubu tīklu?
Ērtība –  pie mājām un darba.

Kā Jums izdodas apvienot treniņus ar citiem ikdienas darbiem un pienākumiem?
Mana motivācija sportot – laba veselība! Ja iet runa par veselību, tad cenšos dienu saplānot tā , lai sporta nodarbības varu apmeklēt. Tā ir prioritāšu noteikšana, šinī gadījumā – tas ir sports, jo vajag veselīgu ķermeni!

Ar kādiem argumentiem Jūs pārliecinātu savu draugu – nesportistu pievērsties fiziskām aktivitātēm?
Sports palīdz sakārtot ne tikai ķermeni, bet arī prātu, sirdi un dvēseli! Ar šo teikumu esmu jau vienu draugu pie Jums atvedusi, par to liels prieks!

Lepojamies ar MyFitness biedriem!

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?