MyFitness

Ik gadu Latvijā un visā pasaulē novembrī tiek pievērsta īpaša uzmanība vīriešu veselībai. Kustība ir veselības pamatā, tāpēc arī MyFitness klubos MOVEMBER  atzīmēsim ne tikai ar muskuļiem, bet arī ar prātu!

Organizējam 4 īpašus MOVEMBER treniņus, kuros aicinām piedalīties vīriešus, kas vēlas uzlabot veselību un zināšanas caur kustību, kā arī dažādot savu treniņu pieredzi sporta klubā. Un tas nav viss! Novembrī apmeklēt sporta klubu un kļūt par pastāvīgu biedru ir izdevīgāk! Tāpat iepriecināsim vīrus ar dažādiem pārsteigumiem un ieteikumiem stipras un gara veselības uzturēšanai!

ĪPAŠIE TIKAI VĪRU TRENIŅI

  • 9.11. plkst. 11:30-13:00 MyFitness Galleria Riga, BOXBOX + Power, Balance & Stretching, treneris Ignats
  • 15.11. plkst. 19:30-21:00 MyFitness Aleja, Upper Body X + Stretching, treneris Aleksejs
  • 23.11. plkst. 18:30-20:00 MyFitness Sāga , Functional Training + Pilates, treneris Ivans
  • 28.11. plkst. 20:30-21:30 MyFitness Alfa , GRIP + VERVE, treneris Lauris

Īpašajās nodarbībās saņemsi dāvanas no Old Spice, Gillete un MyFitness. Ja neesi MyFitness biedrs, tad vari apmeklēt treniņu, ja tajā ir brīva vieta.

VĪRU TESTS

MOVEMBER ietvaros aicinām ikvienu vīrieti pievērst pastiprinātu uzmanību savai un savu draugu veselībai, tāpec aicinām izpildīt Vīru testu, ar kura palīdzību viegli noskaidrot minimālās veselības pārbaudes, kas jāveic attiecīgā vecumā. MyFitness klubos pieejami arī informatīvi bukleti, kas būs kā špikeris un ceļvedis dodoties pie ārsta. Aicinām ikvienu to paņemt līdzi un padalīties ar draugiem.

UZDĀVINI BEZMAKSAS APMEKLĒJUMU DRAUGAM

Esi MyFitness kluba biedrs? Izmanto iespēju! Uzdāvini 2 bezmaksas apmeklējumus draugiem. Vienam draugam 2 bezmaksas apmeklējumi, vai 2 draugiem pa vienam bezmaksas apmeklējumam– izvēle paliek Tavā ziņā!

Bezmaksas apmeklējumu saņemšana:

  • Apmeklējot klubu, skārienjutīgajā ekrānā spied – “Saņemt bezmaksas apmeklējumu draugam te!”. Katru reizi, nospiežot pogu, saņemsi 1 bezmaksas apmeklējuma kodu, ko atradīsi savā biedra zonā, autorizējoties www.myfitness.lv mājas lapā.
  • Bezmaksas apmeklējuma kodu pārsūti draugam un draugs droši var doties uz sporta klubu sev ērtā laikā, uzrādot administratoram  apmeklējuma kodu telefonā vai drukātā veidā.
  • Apmeklējuma kodu iespējams saņemt un izmantot no 1.11. līdz 30.11.2023.

NEESI VĒL KĻUVIS PAR MYFITNESS BIEDRU?  PIEVIENOJIES! 

NOVEMBRĪ VĪRIEŠIEM IZDEVĪGĀK!

1x APMEKLĒJUMS ar 50% atlaidi = € 6,50.*

100% ATLAIDE REĢISTRĀCIJAI katru ceturtdienu.**

Atlaižu kods: MOVEMBER23

REĢISTRĒTIES

*Regulārā cena € 13. Atlaides nesummējas. 1x apmeklējumu ar 50% atlaidi vari izmantot visu novembri neierobežoti visos MyFitness klubos.  Ja iepriekš neesi apmeklējis MyFitness, tad izmanto izmēģinājuma treniņa opciju un maksā par apmeklējumu tikai 3 EUR.
** Bezmaksas reģistrācija novembrī šajos datumos: 02.11.23.; 09.11.23.; 16.11.23.; 23.11.23.; 30.11.23. Regulārā cena € 20 online/ € 30 klubā. Atlaide attiecas uz reģistrācijas maksu. Atlaides nesummējas.

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?