Check-In un sporto par 1 EUR

17. Apr 2024

Laiks rīkoties! Sakārto treniņa somu, jo no 22.04.2024 līdz 28.04.2024 MyFitness sporta kluba apmeklējums tikai 1 EUR.

Viss, kas Tev jādara:

  • Dodies uz savu Facebook profilu;
  • Veic Check-in vienā no MyFitness sporta klubiem vai MyFitness Latvia oficiālajā FB lapā
  • Pievieno komentāru “Dodos sasniegt savus sportiskos mērķus @MyFitnessMatīss (izvēlies vienu no 13 MyFitness sporta klubiem vai MyFitness Latvia oficiālo FB lapu) sporta klubā;
  • Uzrādot šo ierakstu MyFitness sporta kluba administratoram, maksā par apmeklējumu tikai 1 EUR. Ierakstam jābūt publiskam.


Kampaņas nosacījumi:

  • Lai MyFitness sporta kluba administrācijā apliecinātu savu identitāti, uzrādot Facebook ierakstu, nepieciešams uzrādīt personas apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti);
  • 1 EUR apmeklējumu var izmantot dienā, kad Facebook profilā veikts Check-In.
  • Pieteikšanās grupu nodarbībām vienas reizes apmeklējuma gadījumā nav paredzēta, tā ir iespējama sporta kluba apmeklējuma laikā (ja ir pieejama brīva vieta nodarbībā).
  • MyFitness sporta kluba apmeklējums kampaņas laikā ir neierobežots. Apmeklē MyFitness sporta klubus vienu, vai vairākas reizes dienā.

Kampaņas periods: 22.04. – 28.04.2024.

Esošie MyFitness kluba biedri var izmantot Check-in kampaņu, apmeklējot klubu ārpus sava abonementa laika vai veida, tāpat, ja abonements ir apturēts.

Uz tikšanos treniņos!

Par to pašu tēmu